Inzerce
DomůNovinkySdružení dechového orchestru mladých "Jede dál"! Tříhodinovým koncertem oslavilo 75 let

Sdružení dechového orchestru mladých „Jede dál“! Tříhodinovým koncertem oslavilo 75 let

Fotoreportáž

Talent, nadšení, velkou vůli, lásku k hudbě i tanci projevili při včerejším koncertu všichni členové SDOM Zlín. Přes letošní výrazně omezené možnosti příprav a zkoušek dokázali skvěle bavit zaplněné Městské divadlo ve Zlíně v bezmála tříhodinovém programu koncertu s názvem Jedeme dál.

„Tradiční výroční koncert se letos koná o několik týdnů dříve. Už tím byl zkrácen čas na jeho přípravy, navíc zkraje roku jsme nemohli zkoušet vůbec. Je s podivem jak se tato mladá hudební generace včetně všech skupin mažoretek dokázala na dnešní večer tak skvěle připravit,“ vysekl svým svěřencům pochvalu umělecký vedoucí souboru, dirigent Libor Mikl.

„Mnohokrát děkuji všem vystupujícím i našim dnešním úžasným hostům a početným divákům tady v sále“, řekla po koncertu dojatá předsedkyně Sdružení dechového orchestru mladých Irena Jančíková. „V nejzazším možném termínu jsme si velkým koncertem stačili naše 75. výročí důstojně oslavit. Snad jsme nikoho nenechali na pochybách, že opravdu jedeme dál. Ráda bych využila této příležitosti a poděkovala firmě HOTHESS s.r.o. za finanční podporu a ušití kostýmů přímo pro náš výroční koncert. Za celoroční podporu zaslouží velké poděkování Statutární město Zlín, Město Fryšták, Město Vizovice, Autobusová doprava Jančík, ZUŠ Morava.“

Čtěte také

Hudba základ rodiny. Vánoční koncert SDOM představil generace nadšených hudebníků i mažoretky

HLavní partneři

X