Inzerce
DomůFirmyTělo, krásaBeauty Salon Lucie Ježíková

Beauty Salon Lucie Ježíková

Paní Lucie Ježíková Vás srdečně zve do kosmetického salonu ve Všemině na č.p. 266 v bývalém Baru pod hrádkem.

Kosmetika Lucie Ježíková : péči o tělo se věnuji, již od roku 2013, kosmetice jako takové od roku 2016. Své znalosti zdokonaluji účastí na mnoha kurzech péče o pleť i tělo. Každý rok věnuji velké úsilí, abych mohla svým klientům nabídnout co nejlepší možné služby. A rozšiřuji tak nabídku služeb o moderní technologie.

S jakou kosmetikou pracuji

Pro dokonalé ošetření jsem si vybrala převážně španělské značky Germaine de Capuccini, Skeyndor, Casmara, MCCM a korejskou značku Meditime. Ty zaručují ošetření všech typů pleti i těla, což se promítá ve spokojenosti klientů. Samozřejmostí je doplnění ošetření kvalitními kosmetickými přístroji. V nabídce jsou ošetření pro studenty, maminky, babičky, ale i pro pány. 

Jaké nabízím služby

Kromě kosmetického ošetření nabízím

  • Depilace těla cukrovou pastou, včetně dámské brazilské depilace.
  • Lash Lifting a Lash Botox řas ( jedná se o metodu natočení řas. Aplikace vydrží 4-6 týdnů).
  • Laminace obočí je novinkou letošního roku v mém salónu ( je určena pro klienty, které trápí nepoddajné obočí a tím pádem lze vytvarovat do požadovaného tvaru).
  • Bioneregetická reflexologie obličeje ( jedná se o velmi příjemnou masážní techniku obličeje a naučení se správnému dýchání a celkovému uvolnění těla i mysli).
  • Prodloužení řas, metodou řasa na řasu – novinka.
  • Moderoterapie pleti, pokud Vás trápí povadlá kůže či podbradek – novinka.
  • Nová kosmetická značka MESMERIE – novinka.
  • Přístroj eliminující hluboké vrásky a otoky (hlavně pod očima) – novinka.
  • Další novinkou jara je Spa SENSES od Skeyndor. Příznivci tělového ošetření se mohou těšit na zábaly z ledovcové vody, termální solný peeling, bahenní peeling z dřevěného uhlí, vůni pomerančovo- sójové svíčky a esence ze zázvoru a hořkého pomeranče či levandule se skořicí.

Nabídka produktů k domácí péči

Nedílnou součástí je domácí ošetření. Vždy poradím, kterou kosmetiku k dané pleti používat, jak se o pleť starat. Kombinace profesionální péče a přístupu klienta v domácím prostředí zaručuje dokonalý vzhled. 

 Péče o klienty

Každému klientovi poskytuji individuální přístup. Prostředí v salónu přizpůsobuji tak, aby se každý cítil příjemně a rád se vracel.Po celý rok nabízím dárkové poukazy a balíčky pro různé druhy příležitostí (narozeniny, vánoce, svátek sv. Valentýna) 

Adresa a kontakt

HLavní partneři