Inzerce
DomůFirmyDům, byt a zahradaHAVOG - Fotovoltaika, tepelná čerpadla, klimatizace a chlazení z Trnavy u Zlína

HAVOG – Fotovoltaika, tepelná čerpadla, klimatizace a chlazení z Trnavy u Zlína

Naše rodinná firma byla založená v roce 1991 Oldou Hanáčkem, který pracuje v oboru chladírenství a klimatizačních technologiích již více než 30 let.

Mezi naše hlavní obory patří tepelná čerpadla, klimatizace, chladící systémy a nově se také specializujeme na fotovoltaické elektrárny, vše s dodávkou na klíč od české firmy HAVOG z Trnavy u Zlína, která zajišťuje od prodeje, revizí až po servis všech zařízení. Dále dodáváme olejové rotační vývěvy a nářadí, jak pro montáže klimatizačních jednotek, tak do zpracovatelského průmyslu. Na všechny výrobky a realizace Vám rádi zpracujeme nabídku, neváhejte nás kontaktovat.

Fotovoltaika

Fotovoltaické elektrárny dodáváme od firmy Viessmann, která má vše skladem. Na fotofoltaiky je státní DOTACE – NOVÁ zelená úsporám, kde je možnost čerpat dotace až do výše 225 000 Kč. Nabízíme kompletní dodávku fotovoltaiky od projektu, realizace až po vyřízení dotace. S instalací fotovoltaického zařízení se může stát každý výrobcem vlastní elektrické energie. U vlastní spotřeby je finančně zajímavá přeměna bezplatné sluneční energie v elektřinu, ve spojení s akumulátory fotovoltaické systémy přináší rovněž nezávislost na veřejné elektrické síti. Během výroby elektrické energie fotovoltaický solární panel neznečišťuje životní prostředí. Cena vysoce kvalitních fotovoltaických panelů je zároveň velmi atraktivní. Na fotovoltaické panely Viessmann je 15 letá záruka.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla dodáváme od firmy DAIKIN. Na tepelná čerpadla je státníDOTACE – NOVÁ zelená úsporám, kde je dotace ve výši 100 000 Kč. Nabízíme dva typy tepelných čerpadel DAIKIN Alterma a to vysokoteplotní, které je určené pro starší rodinné domy, které mají ústřední topení a nízkoteplotní, které je určené pro novostavby. Čerpadla mají možnost připojení solárních panelů k ohřevu teplé vody. Ve zlínském kraji máme mnoho realizací obou typů čerpadel (referenční realizace Trnava u Zlína).

Klimatizace

Klimatizační jednotky firmy DAIKIN používají nejmodernější technologie pro poskytování vysoké účinnosti a vynikajícího komfortu. Diskrétní stylový čelní panel snadno splývá se stěnou a ladí se všemi ozdobnými prvky interiéru. Vytváří komfortní prostředí, zatímco si zachovává vynikající hodnocení energetické účinnosti. On-line řídící jednotka vám pomáhá plánovat, řídit a monitorovat váš klimatizační systém.

Vývěvy

Olejové rotační vývěvy firmy VALUE jsou schopny dosáhnout absolutního vákua. Je vhodná pro odsávání vzduchu z uzavřených proctor bez přisávání vzduchu. Tyto vakuové pumpy dodáváme pro chladírenský, plastový i zpracovatelský průmysl. Dále možnost využití: výzkumné ústavy a laboratoře, gastro zařízení, CNC stroje, automobilový průmysl, zpracování plastů, modelářství, 3D tisk, reklama, dřevařský průmysl, nemocnice.


Těší nás každý projekt, který můžeme předat zákazníkovi a mít radost z dobře odvedené práce. V instalacích si potrpíme na přesnost, preciznost a čistotu práce. Od roku 2006 zastupujeme ve Zlínském kraji japonskou firmu Daikin, která je v oboru chladících a klimatizačních systémech jedničkou. Dovolujeme si říci, že jsme v oboru chladící a klimatizační techniky schopni zrealizovat i ty nejnáročnější projekty. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a samozřejmostí je i revize chladícího i elektro zařízení.

Adresa

  • HAVOG spol. s r.o., Trnava u Zlína 333

Kontakt

HLavní partneři