Inzerce
DomůNeubuzZákladní škola Neubuz. Vsaďte na školu rodinného typu

Základní škola Neubuz. Vsaďte na školu rodinného typu

Milí rodiče, vážení přátelé, představujeme se Vám jako škola, kde jsou Vaše děti vzdělávány v klidné rodinné atmosféře v užším kruhu, což umožňuje respektovat individuální potřeby každého z nich.

Velkým oříškem je pro mnohé z vás dnešní epidemiologická situace. Mnozí například můžete mít obavy posílat své děti do velkých kolektivů – třeba kvůli Vašemu specifickému zaměstnání.  Nikdy není pozdě – nabízíme Vám výuku ve škole rodinného typu. I díky individuálnímu kontaktu se žáky jsme první vlnu pandemie zvládli skrze online výuku bezproblémově. Nižší počet žáků nám umožňuje dodržet hygienická opatření, výhodou je v těchto časech i výuka ve venkovních prostorách, která patří k metodám naší školy od nepaměti.

Chtěli bychom Vám na příkladu jednoho celého školního roku ukázat, jak vypadá rok ve škole, kde beze zbytku naplňujeme heslo do každé doby – ŠKOLA HROU!

Proto jsme připravili jakýsi internetový obrázkový kalendář, průřez celým uplynulým školním rokem. První dva listy tohoto kalendáře jsme vytrhli z časového kontextu. Jsou totiž z výuky a ta je přece tím hlavním, proč Vaše děti do školy chodí!

Máte zájem přihlásit svého žáčka do naší školy? Volejte 605 146 396 nebo pište na adresu zsneubuz@seznam.cz pro více informací. Webové stránky školy nalezete na adrese www.zsneubuz.cz . Sledovat nás můžete také na Facebooku zde.

Jsme ve škole!


Jsme venku


Obrázkový kalendář aktivit v průběhu jediného školního roku

A tady už je slíbený obrázkový kalendář, takový průřez aktivitami školního roku, je toho hodně a vězte, že zde není úplně všechno. Začínáme přípravou na školní rok, hned na to pokračujeme tradičním pasováním prvňáčků. Celoroční radost končí jak jinak vysvědčením, pro ty nestarší dokonce tradiční „promocí“! Tak pojďte s námi!

30. srpna 2019 – vše připraveno!

Milí školáci, předškoláci, rodiče a příznivci – vše je připraveno k zahájení nového školního roku 2019-2020. Těšíme se na Vás v pondělí 2. září 2019 v 8:00 hodin??


2. září 2019 – Pasování prvnáčků

V pondělí 2. září 2019 jsme se společně sešli při slavnostním pasování prvňáčků. Tímto byl zahájen další školní rok. Děkujeme všem přítomným za podporu a přejeme školákům hodně úspěchů a ať se jim u nás ve škole líbí:-)


17. září – výlet do ZOO Lešná

Ve středu 11. září jsme se vydali na poznávací výlet do zoo. Parádně jsme si to užili a máme spoustu krásných zážitků a nových informací:-)


23. září 2019 – Jsme na hvězdárně

VÝUKOVÉ PROGRAMY ZÁMEK VSETÍN A NÁVŠTĚVA HVĚZDÁRNY?


24. září 2019 – Jezdíme na dopravním hřišti

Dnešní návštěva dopravního hřiště v Malenovicích – vyzkoušeli jsme si své praktické znalosti silničního provozu a někteří z nás zvládli i testy na výbornou. Dopravní výchovy se nebojíme?


27. září 2019 -Závodíme v běhu

Přespoláček – běžecký závod v Trnavě, který proběhl ve čtvrtek 26. září 2019 ? Naši žáci sice nedosáhli na „bednu“, někteří skončili těsně na 4. místě. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci naší školy a pěkný sportovní zážitek?‍♀️?‍♂️?


2. října 2019 – Jsme na návštěvě v jiné škole

Opět jsme po roce navštívili ZŠ Liptál, kde jsme měli možnost si vyrobit překrásné solničky a pepřenky ve tvaru prasátek. Velké poděkování patří paní vychovatelce a zároveň i vedoucí keramické dílny paní Petře Pilné. Všichni jsme si dnešní den nejen v keramické dílně parádně užili. Děkujeme:-)


3. října 2019 – kroužek „Vaření“

V letošním školním roce je otevřen na naší škole kroužek „VAŘENÍ“ V úvodní hodině proběhla ochutnávka ovoce i zeleniny a žáci připravili za odborného dohledu výborné pomazánky. Moc děkujeme paní Juříkové a paní Vaďurové za pomoc a organizaci. ?‍??‍????????????????

4. října 2019 – „Není houba jako houba“ + krteček a konopí

V pátek 4. října 2019 jsme měli možnost zhlédnout výstavu živých hub na zámku ve Vsetíně, kde jsme se opět dozvěděli spoustu nových a zajímavých informací. Poté jsme ještě absolvovali výukový program Krteček a konopné kalhoty – tam jsme zase získali další cenné informace a vyzkoušeli jsme si na vlastní kůži zpracování konopí.


13. října 2019 – Drakiáda na letišti

V neděli 13. října proběhla na letišti u Slušovic tradiční DRAKIÁDA. Počasí bylo ukázkové – nádherně létali draci a rodiče společně se svými dětmi si užili báječný nedělní den plný zábavy.


23. října 2019 – Běh Neubuzí

Ve středu 23. října jsme využili krásné počasí k závodu v běhu. Všichni žáci byli skvělí a zaslouží si velkou pochvalu.


22. října 2019 – Skřítci podzimníčci

V úterý 22. října jsme společně ve škole tvořili letošní skřítky PODZIMNÍČKY.


25. října 2019 – Dny otevřených dveří a projektový den

Páteční dopoledne proběhly Dny otevřených dveří a projektový den zaměřený na vyřezávání dekorativních předmětů


25. října 2019 – Slavnost slabikáře, dýňové slavnosti s ohňostrojem

Páteční pozdní odpoledne před podzimními prázdninami patřilo zejména prvňáčkům, kterým byl slavnostně předán Slabikář. Byli vyhlášeni nejlepší skřítci Podzimníčci, žáci naší školy také předvedli vystoupení přítomným divákům. Bylo nachystáno výborné občerstvení a den plný zážitků jsme zakončili krásným ohňostrojem. Velké poděkování patří žákům, paním učitelkám, paní školnici, tetě Blance, obci Neubuz, Spolku rodičů a všem zúčastněným za nádherný a vydařený den! DĚKUJEME:-)


4. listopadu 2019 – Strašidelný projektový den


5. listopadu 2019 – „Projekt 72 hodin“

Stačí málo a společně dokážeme mnoho…


6. listopadu 2019 – „Záložka do knihy spojuje školy“

10. ročník mezinárodního čtenářského projektu, kterého se účastní. Naší partnerskou školou je Základná škola Bánské – Slovensko


8. listopadu 2019 – Setkání seniorů

8. listopadu 2019 v podvečerních hodinách proběhlo tradiční setkání seniorů v Neubuzi, kde jsme nebyli chybět … Děkujeme moc paní starostce a panu místostarostovi za pozvání a všem vystupujícím žákům za úžasný výkon a vzornou reprezentační školu!,


22. listopadu 2019 – Jak si čistit zoubky

Už víme, jak si máme správně vyčistit zoubky a předcházet zubním kazům. Děkujeme moc za spolupráci Lucce Železníkové (naše bývalé žačce).


27. listopadu 2019 – Společné adventní stvoření

Moc děkujeme za spolupráci paní Kamile Gargulákové a také všem maminkám i žákům, kteří se zúčastnili.


30. listopadu 2019 – Vystupujeme ne jarmarku

Tradiční vystoupení našich žáků na JARMARKU ve Slušovicích. Děkujeme za pozvání.


6. prosince 2019 – Mikuláš…

V pátek 6. prosince 2019 po plavání za námi do školy zavítal MIKULÁŠ, ANDĚL a dokonce 2 ČERTI!


11. prosince 2019 – Návštěva Vsetínského zámku

Ve středu 11. prosince jsme vyrazili společně na vsetínský zámek, kde jsme měli v rámci projektového dne připravené krásné přednášky. Středeční den jsme si báječně užili a ještě jsme si odnesli i krásné dárečky:-)


13. prosince 2019 – Adventní kroužek vaření

Radost pohledět na krásné perníčky našich žáků


14. prosince 2019 – Zpívání u stromečku

VYDAŘENÉ ZPÍVÁNÍ U STROMEČKU 2019. Děkujeme našim žákům za báječnou vánoční atmosféru.


17. prosince 2019 – Výstava betlémů a pečení pánů

V pondělí 16. prosince jsme přijali pozvání a navštívili krásnou výstavu betlémů s přednáškou. A protože máme mezi sebou šikovné a zručné kuchaře i kuchtičky připravené jsme si i pány! Moc děkujeme program Petru Sovjákovi a Drahoslavu Dvořákovi za krásný program


20. prosince 2019 – Ježíšek

Ježíšek u nás ve škole. KRÁSNÉ A POHODOVÉ VÁNOCE VÁM VŠEM…


30. ledna 2020 -Pololetní vysvědčení a projektový den


11. února 2020 – Návštěva knihovny

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY – úterního dopoledne jsme využili k návštěvě místní knihovny. Velké poděkování patří především paní Hynčicové, která se nám plně věnovala. Bylo to pro nás všechny velmi přínosné????


13. února 2020 – Valentýnské vaření 


20. února 2020 – Masopust

Dnešní vydařená masopustní obchůzka obcí Neubuz????


23. března 2020 – Začala nám online výuka

Od minulého týdne u nás ve škole probíhá „online výuka“ ? Jsme moc rády, že se s Vámi můžeme spojit alespoň takovou formou. Chybíte nám… Máme Vás moc rády❤️??

25. března 2020 – Šijeme roušky

Dopoledne učení a odpoledne se rády přidáváme k dobrovolníkům, kteří šijí roušky potřebným❤️


25. května 2020 – Návrat do lavic!

Tak jsme se vrátili zpátky do školních lavic? Velké poděkování patří firmě Greiner Assistec v čele s panem ředitelem Pavlem Slavíkem, která nám všem darovala ochranné plastové štíty. Děkujeme?


1. června 2020 – Zábavné učení o přírodě

1. června čekal na naše žáky projektový den plný zábavného učení o přírodě. Děkujeme za spolupráci Lísce, z. s. Bylo to super!


27. června 2020 – Promoce žáků 5. ročníku


29. června 2020 – Táborák s rodiči, spaní ve škole a oceňování úspěchů žáků


Máme i pravidelná divadelní představení!

Nezapomenutelná jsou i naše divadelní představení, která hrajeme pro okolní školy a školky – už teď se těšíme, jaké výkony předvedou naši žáci v nově opraveném Komunitním centru v Neubuzi.


30. června 2020 – Vysvědčení – ukončení školního roku 2019-2020

Jak vidíte, i tento výjimečný rok jsme zvládli. Těšíme se na další šikovné žáky i jejich rodiče, vždyť důvěra a vzájemná komunikace s nimi je také jedním ze základních pilířů úspěchů naší školy.

Máte zájem přihlásit svého žáčka do naší školy? Volejte 605 146 396 nebo pište na adresu zsneubuz@seznam.cz pro více informací. Webové stránky školy nalezete na adrese www.zsneubuz.cz . Sledovat nás můžete také na Facebooku zde.

HLavní partneři