HORNÍ PODŘEVNICKO - inzerce
DomůVizoviceDen turistických informačních center letos proběhl i s oslavou "Vizovické sklizně"!

Den turistických informačních center letos proběhl i s oslavou „Vizovické sklizně“!

V pátek 24. října se vizovické infocentrum proměnilo v místo setkávání, dobré nálady a podzimních vůní. Návštěvníci sem přicházeli na akci Vizovická sklizeň, která se stala hlavním bodem letošní oslavy Dne turistických informačních center. Program plný ochutnávek, her a tvoření ukázal, že i informační centrum může být místem, kde se lidé rádi zastaví nejen pro mapu, ale i pro zážitek.

Odpoledne patřilo především regionálním výrobcům a farmářům. Návštěvníci mohli ochutnat a zakoupit zeleninu ze Zeleniny z Vizovického podhůřímošty a cidery pana Kovářemed, medovinu a propolisové tinktury od včelaře pana Háby z Lhotska nebo frgály a pečivo paní Elšíkové. Nechyběly ani voňavé svíčky paní Novákové z Crafty Candles či dobroty z Voňavého špajzu paní Trnečkové, které k podzimu doslova patří.

Velký zájem vzbudilo i setkání s paní Divílkovou z bylinkové Poradny Petrklíč, která návštěvníkům ochotně radila a sdílela své zkušenosti s léčivými bylinami.

Součástí programu byla také dílnička s vydlabáváním dýní a možnost upéct si vlastní frgálek. Po celý den byla otevřená i herna plná cestovatelských her a vědomostních kvízů, které přilákaly nejen děti, ale i dospělé.

Akce tak nabídla příjemné propojení informací, zábavy a podpory místních producentů. Děkujeme všem, kteří se zastavili, zapojili a pomohli vytvořit báječnou atmosféru letošního Dne turistických informačních center ve Vizovicích.

HLavní partneři