Inzerce
DomůNovinkyKoma oslavila 20 let. Železný Zekon roztlačil i kontejner

Koma oslavila 20 let. Železný Zekon roztlačil i kontejner

Fotoreportáž

Firma KOMA MODULAR CONSTRUCTION, výrobce kontejnerů a modulárních staveb a významný zaměstnavatel v regionu, oslavila v sobotu 22. září 20 let úspěšné existence.

Při oslavách spojených se dnem otevřených dveří se návštěvníci areálu Komy rozhodně nenudili. Děti čekalo skákadlo či in-line bruslení. Největším lákadlem se však pro malé kluky i holky stalo “malování na kontejnery“. Rodiče si mohli prohlédnout hlavní výrobní halu firmy, kde jim kvalifikovaní odborníci popsali postup výroby i vlastní systém a využití kontejnerů a modulárních systémů. Někteří si pak vyzkoušeli jízdu na polulárních vozízkách segaway.

Vrcholem programu oslav bylo vystoupení valašského siláka Železného Zekona. Při některých jeho číslech běhal mráz po zádech, a když jedna z divaček roztínala na jeho hlavě kalačem dřevěný špalek, někteří se museli otočit. Zekon si také tradičně pochutnal na žiletkách. Nakonec se i s diváky přesunul do výrobní haly, kde rozměrný kontejner na výrobní lince, roztlačil Zekon k úžasu všech železnou tyčí zapřenou o hrudník.

Doba není jednoduchá. Na pracovním trhu míst nedostatek a každý zaměstnavatel, který v boji s krizí a jinými nástrahami trhu obstojí, je pro region nepostradatelným přínosem. Přejme tedy Komě mnoho dalších, stejně zdařilých let fungování.

HLavní partneři