Inzerce
DomůNovinkyKdyž venku teplota klesá, v Trnavě nálada stoupá

Když venku teplota klesá, v Trnavě nálada stoupá

Novinky z RS Trnava pro nadcházející lyžařskou sezónu

Když loni v tuto dobu avizovali majitelé rekreačního střediska v Trnavě řadu revolučních novinek a vylepšení sjezdového areálu, těšily se stovky lyžařských nadšenců z regionu, jak si zimního sportování ve vylepšeném zázemí užijí. Nestalo se. Do Trnavy totiž, stejně jako do zbytku republiky, paní zima nedorazila. To však neznamená, že by se Trnavě na lyžování zanevřelo. Naopak! V nejbližším lyžařském areálu na Trnavě teď všichni svorně říkají – LETOS ZIMA BUDE!

„Ano, věříme, že zima letos přijde! A to taková, že dobrá. Bílá, mrazivá a už brzy,“ burcuje pan Tomšů, provozovatel areálu pan Tomšů před zahájením sezóny.

V oblíbeném lyžařském středisku jsou na zimu připraveni a jako každý rok lákají příznivce zimních radovánek na několik novinek. „Především jsme pod jízdní dráhu vleků instalovali lyžařské koberce, takže slibujeme “nevyjezditelnou” stopu a už žádné vykukující nepříjemné kamínky. Dalším důležitým a konečně napevno vyřešeným problémem je zabezpečení dojezdu sjezdovky a zlepšení dalších ochranných prvků, jako molitanové obaly sloupů a záchytné sítě,“ zahajuje provozovatel výčet letošních inovací. A pokračuje. „Byla rozšířena cvičná loučka a vylepšili jsme nástup na lanový vlek. Pokud bude dostatek sněhu, zveme na svah i snowboardisty, už rok na ně čekají slibované překážky!“

„I letos bude lyžařská škola a individuální lekce pro děti i dospělé, a pro velký zájem se rozběhne také pravidelná víkendová skupinová výuka pro děti. Dále připravujeme tematické středeční odpoledne výuky pro skupiny ve snowboardu a carvingu. Na sobotní večery pak plánujeme sjezd v brankách na čas. Školám a školkám rádi připravíme jedno a vícedenní lyžařské kurzy,“ pokračuje majitel areálu ve dlouhém výčtu plánovaných aktivit. „

Tradicí je v Rekreačním středisku na Trnavě i dobré gastronomické, relax a wellnes zázemí. „Co se ApreSki příjemností týká: v bufetu pečeme pizzu Tom’s, děláme panini, sladké mufy a tekuté dobroty na zahřátí. V hlavní budově si kdykoliv můžete objednat relax ve wellness centru, o víkendu samozřejmě vaříme a nabízíme posezení jak v baru, tak i na sluneční terase,“ pozval i na kvalitní občerstvení provozovatel areálu.

Zbývá jen dodat, že pokud máte zájem věnovat víkendový pobyt pro blízké, rodinu či přátele můžete nyní toto vše vyřešit dárkovým certifikátem RS Trnava. Termín si může šťastný obdarovaný následně určit dle libosti.

Zbývá je dodat – SNĚHU ZDAR A LYŽOVÁNÍ V TRNAVĚ OBZVLÁŠŤ

HLavní partneři