Inzerce
DomůVizoviceBeruška je ve Vizovicích 14 let. V pátek uspořádala Den otevřených dveří

Beruška je ve Vizovicích 14 let. V pátek uspořádala Den otevřených dveří

Z důvodu rozmaru počasí o týden posunutá akce Den otevřených dveří v Mateřském a rodinném centru Beruška ve Vizovicích se konala v pátek 24. května. Také tento den si mraky, přeháňky i bouřky s konáním akce pohrávaly, nakonec se ale lektorky z Berušky rozhodly „jít na jistotu“ a přesunout akci ze zahrady do vnitřních prostor.

V útulných pokojích a pokojíčcích MRC Beruška vládla veselá atmosféra. Bylo připraveno bohaté (a zdravé) domácí občerstvení, malovalo se na obličej, dělaly se tetovačky, nejmenší se bavili tvořením. K dispozici byly senzomotorické koutky a ve čtyři se tu objevil klaun Brdík, aby děti vtáhl do světa vtipných zpívánek a her!

O Mateřském a rodinném centru Beruška ve Vizovicích

Dejte dítěti trochu lásky a dostanete zpět stokrát víc

MCR Beruška bylo založeno v roce 2010. Začínali jsme jako skupina dobrovolníků a maminek na MD. Postupně jsme se zapojili do sociálního života ve Vizovicích a od roku 2012 jsme součástí sítě MC v ČR.

V průběhu let MRC Beruška vystřídalo několik míst ve Vizovicích, kde rozvíjelo své aktivity. Od roku 2015 sídlíme v rodinném domku na Říčanské ulici s velmi příjemnou zahradou.

Naší hlavní činností je provozování Dětské skupiny Beruška pro děti od 1 roku do začátku školní docházky. Celodenní provoz navázal na příležitostné hlídání dětí, které Beruška nabízela už od roku 2010.

Co můžete dále využít z nabídky MRC Beruška:

  • kroužky pro rodiče s miminky a batolaty
  • kroužky pro děti od 2 – do 8 let různého zaměření 
  • jazykové kurzy pro děti a teenagery
  • v MCR Beruška můžete uspořádat narozeninovou oslavu vašich dětí
  • můžete si pronajmout učebnu pro 6-8 osob
  • můžete si domluvit konzultaci u logopedky a psycholožky

MRC Beruška nabízí pomocnou ruku všem rodinám s malými dětmi
(zvlášť maminkám na mateřské a rodičovské dovolené) v navázání kontaktu a setkávání se s ženami v podobné životní situaci. Náš kvalifikovaný tým nám umožňuje realizovat naše aktivity na vysoké odborné úrovni (více na www.beruska-vizovice.cz).

Vyberte si z nabídky MRC Beruška a konzultujte s námi vaše požadavky a přání.

HLavní partneři