Inzerce
DomůVizoviceVe vizovickém kulturáku uspořádáte oslavu i velkou svatbu. Prostory jsou to nekompromisní

Ve vizovickém kulturáku uspořádáte oslavu i velkou svatbu. Prostory jsou to nekompromisní

To, že Dům kultury Vizovice nabízí k pronájmu prostory velkého sálu i kavárny, není žádnou novinkou. Ne všichni ovšem vědí, že kulturák prošel v posledních letech několika fázemi rekonstrukcí, které zahrnovaly mimo jiné zbudování nových toalet, kompletní nové řešení vzduchotechniky, šatny, ozvučení, projekce a další důležité prvky zázemí.

Ve spojení s nekompromisním prostorem především velkého sálu zde vzniká možnost uspořádat velkolepou svatbu či oslavu, v kavárně lze naopak uspořádat akci malinko komornějšího rázu.

Nachystáno nanečisto

My jsme ve spolupráci s Městem Vizovice, Domem kultury ve Vizovicích, Janou Jančíkovou Ruskovou a Olinkou Geržovou ze studia Dekor fantazie, pořídili pár fotek.

Samozřejmostí je, že při pořádání akce takříkajíc naostro, by přicházela v úvahu bohatší výzdoba stěn, vstupů a podobně.

Vytvořením dvou svatebních tabulí v sále a kavárně však jistě dostanete bližší představu, jak může uspořádání takové akce v kulturáku vypadat. Ve fotogalerii jsou také ukázky uspořádání i pro jiné akce, rovněž nafocené letošní rok.

Pro bližší informace či v případě zájmu o pronájem kontaktujte ředitelku Domu kultury Vizovice Jiřinu Trlicovou, telefon 604 208 912, email dum.kultury@vizovice.cz.

Související články

HLavní partneři

X
Používáme WordPress (v češtině)