Inzerce
DomůFirmySvatby na Rekreačním středisku v Trnavě. Zařídí tu pro Vás vše

Svatby na Rekreačním středisku v Trnavě. Zařídí tu pro Vás vše

Na oblíbeném „eReSku“ v Trnavě mají na oslavy a svatby manuál. Mnohaleté zkušenosti týmu kolem svatebního manažera Roberta zaručují, že velké události tu probíhají v duchu spokojenosti novomanželů, svatebních hostů i oslavenců krásných životních jubileí.


Svatba v RS Trnava – svatba od A do Z

„Svatebčané, budoucí ženich a nevěsta, často nevědí, jak by vlastně měl jejich velký den vypadat. Často jsou si jisti jen partnerem,“ usmívá se Robert. „Svatby prostě řešíme od A do Z. Nejen naše praxe, ale také široké možnosti, které areál rekreačního střediska nabízí, jsou našim hostům zárukou, že svůj velký den (nebo celý svatební víkend), prožijí podle svých představ, bez zbytečných starostí a strachu, a navíc v klidném prostředí, obklopeni přírodou,“ dodává jeden z mnoha držitelů příjmení Tomšů, kteří se spolu s několika dlouholetými zaměstnanci a souputníky, na spokojenosti hostů rodinného podniku podílejí.

Svatba v RS Trnava – oni nabízejí, vy vybíráte

Na Trnavě si domluvíte prakticky cokoliv. Svatební obřad Vám zařídí v občanském duchu v areálu penzionu RS, na přilehlé lyžařské louce s výhledem na celé údolí. Velice žádaný je také obřad v lese, který skýtá i fotografům netušené možnosti v uplatnění jejich kreativity.  Další pan Tomšů, tentokrát Ruda mladší, k tomu doplňuje: „V případě, že novomanželům prší štěstí, přichází na řadu „mokrá“ varianta na terase případně ve vnitřním sále.  Svatební obřady církevní se pak konají v překrásném kostele Navštívení Panny Marie, který tady v Trnavě máme.“

Adélka ❤️ David a lesní obřad…
Petra + Petr ❤️ a lesní obřad…

Svatba v RS Trnava – originální květinový design, hostina klasická i moderní

S dalšími pro úspěšnou svatbu nepostradatelnými informacemi přichází další muž stejného příjmení, tentokrát Martin: „Svatební výzdobu a květinové dekorace zajišťujeme ve spolupráci se zkušenými květinářkami, které pro svatebčany dokážou vytvořit jednotné a originální prostředí.  Naši kuchaři připravují svatební hostiny klasické i moderní, jejich kombinace, stejně jako jednotné menu, vyhlášené jsou už naše rauty, grilování, sushi nebo cokoliv, na co budete mít chuť – od svatebních koláčků, přes svatební dort až po tatarský biftek a tradiční ranní česnečku – vegetariánské pokrmy i dietní jídla.“

Svatba v RS Trnava – není nic, co by tu pro Vás neudělali!

Rádi byste se nechali odvézt nazdobeným veteránem i s řidičem? Mají! Potřebujete pro svou jistotu novomanželské „zkoušky“? Chcete zařídit kapelu, dýdžeje, fotografa nebo třeba ohňostroj? Není problém! Budete mít na svatbě hromadu dětí? Na Rekreačním středisku v Trnavě je rádi přivítají, je tam pro ně dostatečný a bezpečný prostor, hřiště, zajistí Vám tu i další atrakce.

No a nad ránem? Jen pár krůčků svatebčanů do kvalitního ubytování zdejšího penzionu, novomanželů do svatebního apartmánu. A druhý den na tu česnečku.  Ale to už víte. A potom do parádního wellness – to víte až teď ?.

Tak mnoho štěstí všem letošním novomanželům i dlouho šťastným párům a na shledanou v Trnavě!

Adresa a kontakt

  • Rudolf Tomšů
  • Trnava-Luhy
  • TEL: : 731 511 747, 602 747 827, 577 988 212
  • MAIL: info@rstrnava.cz
  • WEB: www.rstrnava.cz
  • IČO: 18548920
  • DIČ: CZ5603131061

HLavní partneři