Inzerce
DomůNovinkyNa okraji Slušovic roste "moravská Vrbovka"

Na okraji Slušovic roste „moravská Vrbovka“

OFICIÁLNÍ WEB MOTO-SHOPU – ESHOP – M.C.F – www.mcf.cz

Na okraji Slušovic, přímo pod čtyřproudou silnicí, vyrostlo před rokem velké motorkářské centrum M.C.F. – Moto-shop. Po vstupu do moderní budovy vás přivítá rozsáhlá prodejna motobot, přileb a dalších motorkářských doplňků. „Srdce každého motorkáře tu musí zaplesat“, říká pan Adam Holý, který sem přijel z Ostravy.

Na dotaz, co jej přivedlo do Slušovic, odpovídá. „Doslechl jsem se, že tu vyrůstá taková „moravská Vrbovka“. Toto úctyhodné srovnání se celorepublikově známým bikecentrem u pražské jižní spojky není daleko o pravdy.


Na rozlehlé prodejní ploše jsou k dostání přilby, boty, oblečení, chrániče a další doplňky všech r renomovaných značek. Během prohlídky či nákupu si můžete pochutnat na pravé italské kávě. Ta hlavní lákadla však teprve čekají. S hlavní prodejnou totiž sousedí showroom motocyklových značek Ducati, Suzuki,TM Racing a Triumph. „Máme taky skutečné skvosty“, ukazuje hrdě pan Ferrari, majitel Moto-shopu na sytě červenou Ducati Panigale. Hned o kousek dál honosně čeká na svého majitele kultovní power cruiser Suzuki Intruder M 1800 R. „Nákupem špičkové motorky však starost nekončí.“, pokračuje šéf obchodu. „Dobrý stroj potřebuje také dobrý servis“. „Naše autorizovaná opravna předních světových značek disponuje tou nejmodernější diagnostikou a technologiemi“, představuje na závěr servis, ve kterém se díky okolní čistotě cítíte spíše jako v nějaké laboratoři.

HLavní partneři