Inzerce
DomůVizoviceV zajetí času… Fotograf Petr Nekoranec přijel do Vizovic s výstavou, kterou...

V zajetí času… Fotograf Petr Nekoranec přijel do Vizovic s výstavou, kterou musíte vidět

Fotoreportáž z vernisáže výstavy fotografa na Zámku ve Vizovicích

„Mám rád místa, která v člověku probouzí imaginaci. Opuštěná lidská sídla, ať už v minulosti sloužila čemukoliv, jsou právě taková. Je určitě rozdíl mezi návštěvou zdevastované ruiny bývalé fabriky a objevením zapomenuté secesní vily se zachovaným původním vybavením…“ stojí v popisném textu jedné z úvodních fotografií výstavy, jež měla na Zámku Vizovice vernisáž ve čtvrtek 3. června.

Zahájení výstavy „V zajetí času – Místa opuštěná, zmizelá i probouzející se“ mělo radostný punc jedné z prvních společenských akcí po dlouhé době, nechyběl lákavý raut, skvěle zde zapadl i hudební doprovod kapely Mirečkovi Sekerášé.

Hlavně šlo ale o samotné obrazy a návštěvníky akce. Samotný vystavující fotograf Petr Nekoranec se blýskl už v úvodu zcela netypickým, pro něj ovšem celkem běžným příchodem. Ve veselém duchu se pokračovalo i dále, protože návštěvníci expozice si nejprve museli najít klíč… Ale více už ve fotkách z vernisáže hlavně – na vlastní oči! Úžasnou výstavu máte možnost v prostorách vizovského zámku shlédnout do září.

Čtěte také

  • Další články
  • Foto

HLavní partneři

X