Inzerce
DomůVizovicePles ZŠ Vizovice navštívil hrabě Drákula, zrodila se zde i umělá žena!

Ples ZŠ Vizovice navštívil hrabě Drákula, zrodila se zde i umělá žena!

Fotoreportáž

21. května se na plesy nechodí. To ovšem neplatí pro Vizovice. Vedení školy, učitelé i žáci trvali na svém a tradiční slavnost především vycházejících deváťáků (kvůli kovidovým restrikcím se nemohla konat v obvyklém datu) si ujít nenechali. Odměnou byla stoprocentní účast a společný zážitek, na který se nezapomíná. 

Dvoustovka na dortu je součtem důležitých výročí

“Chtěli jsme si také trošku vynahradit vloni neuskutečněné oslavy 70 let Nové školy. Do toho se přidalo další výročí  – neuvěřitelných 130 let budovy Staré školy. Když roky sečtete, dojdete k výsledku 200 a to už jsme u čísla, které se stalo jedním z námětů pro scénář našeho plesu, jehož hlavním tématem je svět duchů a upírů,” vysvětlila portálu Horní Podřevnicko Helena Návratová z pořádajícího Nadačního fondu Pastelka. „Hraběte Drákulu, který je známý zalíbením v místech opředených mystičností, tajemnem a různými paranormálními jevy, tyto skutečnosti natolik zaujaly, že se rozhodl poctít náš ples návštěvou. Žáci školy mu pod vedením chemikářky Ivy Valendinové Frankensteinové stvořili za pomocí chemických procesů umělou bytost. Tuto dokonalou ženu obdržel hrabě Drákula jako dar,” usmála se Helena Návratová.  

Loučil se silný ročník – deváťáků bylo sedmdesát

Vycházejících žáků bylo letos rovných sedmdesát. Při tomto počtu museli dokonce rozdělit polonézu na dvě části, na velký parket sálu vizovického kulturáku se zkrátka nevešli. Vznešené tance ovšem zvládli na jedničku, stejně jako zlatou třešničku na dortu v podobě tanečního vystoupení na slavný Jacksonův Thriller.

HLavní partneři

X