Inzerce
DomůNovinkySlušovické čarodějnice přišly pro letošek s novými modely

Slušovické čarodějnice přišly pro letošek s novými modely

Slušovice – V o týden posunutém termínu hostila farská zahrada tradiční akci Pálení čarodějnic. Slušovjánkem pořádaná událost byla letos ozdobena obzvlášť vydařenými „modely“ magických převleků.

Ve vlasech kouzelných vědem se například objevily prvky různých klacků a či kapradin. Na slušovickém náměstí pro změnu navigoval návštěvníky k farské zahradě čarovný černokněžník.

„Letos jsme masky vymýšlely dlouho dopředu, “směje se Marta Hefková za čarodějnice ze Slušovjánku„Dnes nám konkuruje hokej s Rakušáky, přesto, jak vidíte, je farská zahrada rodinkami zaplněná,“ řekla portálu zkušená organizátorka akcí pro děti a rodinu.

Na farské zahradě bylo z čarodějů a čarodějek opravdu horko a v každém z „pater“ příjemného slušovického zákoutí se něco dělo. Dole u fary byl bufet se zmrzlinou i pivem a opékaly se špekáčky, jedna z čarodějnic zde učila poznávat děti kouzelné bylinky, o stupeň výš zase děti honily malé pavouky v pavučinách. V horní části farské zahrady kouzelná babice připravovala magický nápoj s červy… „Akce se myslím povedla a moc děkuji všem maminkám i tatínkům, kteří Slušovjánku v organizaci Pálení čarodějnic pomohli. Dík patří mateřské škole Sluníčko ze Slušovic, která nám program zpestřila krásným čarodějnickým vystoupením“ řekla závěrem Marta Hefková. „Už nyní pomalu připravujeme podzimní Dýňové slavnosti,“ vedoucí Slušovjánku pozvánku na 3. ročník podzimní události.

HLavní partneři