Inzerce
DomůNovinkyVítej zlatý hattricku! Slušovjané Míša i Milan se projedli k jahodovému titulu...

Vítej zlatý hattricku! Slušovjané Míša i Milan se projedli k jahodovému titulu potřetí

K červnu neodmyslitelně patří jahody. Ve Slušovicích už od roku 2011 i Jahodové hody. A také každoroční soutěž v pojídání jahodových knedlíků. Poslední tři ročníky oblíbené akce, pořádané Nadačním fondem pro rozvoj a podporu Slušovic, mají navíc jednoho společného jmenovatele – vítěze.

Ano, Milan Sousedík a Míša Dřevikovská spořádali ve svých kategoriích jahodových knedlíků opět nejvíce, a zaslouženě si domů odnesli hodnotné ceny v podobě plynového grilu a poukazu do obchodního centra Zlaté Jablko ve Zlíně.

Celá akce, jejíž součástí byl tradičně i prodej jahod, soutěžení nejmenších o stavebnice Lego, vystoupení dětí z MŠ Sluníčko a mažoretek skupiny Genesis, letos probíhala po čase opět na prostranství před restaurací AB. Ta se postarala i o gastronomické zázemí, a především o navaření dostatečného počtu vynikajících jahodových knedlíků. Hlavním partnerem akce bylo Město Slušovice, partnery pak firmy Greiner Packaging a  Cardbox Packaging.

Výsledky soutěže v pojídání jahodových knedlíků limit 10 min. muži: Milan Sousedík Slušovice – 34; Roman Pavel – Hrobice 29; Jan Havlík Zlín – 21; Stanislav Endler Slušovice – 18; Tomáš Kolaja Slušovice – 18; František Růpa Hrobice – 11; Vilém Havlík Zlín – 10; limit 10 min. ženy: Michaela Dřevikovská Slušovice – 21; Eva Endlerová Slušovice – 18; Hana Divilková Slušovice – 17; Vendula Valentovičová Hrobice – 10; Renáta Janíková Zlín – 5

HLavní partneři

X