Inzerce
DomůVšeminaRanč Všemina - Tábory, víkendové kurzy, školní výlety

Ranč Všemina – Tábory, víkendové kurzy, školní výlety

Vyrazte vstříc novým zážitkům do krásné a ničím nerušené přírody. Pokud i Vy patříte mezi milovníky koní, neváhejte a navštivte náš Ranč Všemina, který si pro Vás v letošním roce připravil spoustu zajímavých akcí. Návštěva u nás rozhodně stojí za to, i když s koňmi nemáte dosud žádné zkušenosti.

Stačí jen projevit zájem a my Vás vše kolem koní naučíme.

Naše služby

Na Ranči Všemina si můžete užít projížděk v nádherných okolních lesích, nebo v pískové venkovní aréně či kryté hale. 

Pobytové tábory

Je nám velkou ctí a radostí oznámit Vám, že rok 2024 přinese Vašim dětem opět nezapomenutelné dobrodružství v podobě našich pobytových táborů!  Děti mají 2x denně jezdeckou lekci – výuku na koni a každému dítěti je přidělen vlastní kůň. Více zde.

Příměstské tábory

V našem příměstském táboře se děti nejen naučí jízdu na koních, ale také prohloubí svůj vztah k přírodě a získají nové kamarády. Díky kryté jezdecké hale se děti můžou těšit na výuku a jízdy na koni za každého počasí. V areálu ranče najdete velké kryté ohniště a bazén. Více zde.

Víkendové kurzy

Chcete strávit celý víkend u koní? Připravili jsme pro Vás intenzivní víkendové kurzy  a to pro děti, dospělé nebo rodinné. Více zde.

Školní výlety

Pokud hledáte ten nejlepší způsob, jak obohatit své žáky  o nové zážitky a poznání, už nemusíte hledat dál! Představujeme Vám jedinečný výletní program pro mateřské a základní školy, který přenese Vaše děti přímo do srdce divokého západu. Více zde.

Kontakt

HLavní partneři