Inzerce
Domů Březová Memoriálem A. Mlýnka zahájili v Březové oslavy 120. let SDH

Memoriálem A. Mlýnka zahájili v Březové oslavy 120. let SDH

Jednou z mála uskutečněných akcí letošního hasičského roku byl Memoriál Antonína Mlýnka, který se konal v sobotu 8. srpna 2020 v areálu fotbalového hřiště v Březové u Slušovic.

Perfektně připravené soutěže se v ukázkovém letním vedru zúčastnily dva týmy přípravek, šest týmů mladších a deset týmů starších žáků. Zastoupení zde měly regionální týmy mladých hasičů z domácí Březové, Slušovic, Vlčkové, Trnavy, Neubuzi, Všeminy, Hrobic a Držkové.

Ve všech třech kategoriích triumfovali domácí, avšak i s výkony ostatních panovala všeobecná spokojenost, navíc v koronavirovém roce mohli být pořadatelé i účastníci spokojení už s faktem, že se akci podařilo úspěšně uspořádat.

V odpoledních hodinách pokračovaly soutěžní požární útoky Pohárem obce Březová ve speciálních kategoriích žen a mužů nad 35 let. Mezi příslušnicemi něžného pohlaví v něm kralovaly opět Březovjanky, před druhým Ublem a třetími Hrobicemi. Z mužů nad 35 let si vítězný pohár odnesli hasiči z Veselé. Druhou příčku obsadilo opět Ublo a pomyslný bronz také, stejně jako v kategorii žen, Hrobice.

Oslavy 120. let SDH Březová pokračují v neděli bohatým programem v areálu na Luži – více zde.

HLavní partneři

Tomáš Ševčík – Tvořím weby, které vydělávají

Tvořím webové stránky s důrazem na analýzy. Díky porozumění vašemu cíli, byznysu a zákazníkům postavím web, který...

Vraník – rodinný pivovar a penzion

Podnik nabízí své služby už od roku 1928 a zajímavostí je, že je v rukou již čtvrté generace rodinných příslušníků. Restaurace s...

Tristol interiér

Naše společnost má sídlo ve Všemině a zabývá výrobou nábytku na míru podle požadavků zákazníka. Nabízíme zaměření, konzultaci, 3D vizualizaci. Námi vyrobený...

Voňavý špajz Vizovice – farmářské a bio výrobky, zdravá výživa

Náš Špajz je velký, má spoustu polic a lednic a v nich najdete od každého něco. od koziček máme...

TNS SERVIS – kariéra

CO BUDEŠ DĚLAT Montáže dílů pro elektronický a automobilový průmysl je práce vhodná pro každého, kdo je manuálně...
X