Inzerce
DomůNeubuzJubilejní rok vyvrcholil v Neubuzi úžasným víkendem. 650 let slavili místní i...

Jubilejní rok vyvrcholil v Neubuzi úžasným víkendem. 650 let slavili místní i lidé z okolních obcí!

Fotoreportáž z dvoudenních oslav 650 let založení obce Neubuz

Hlavní oslavy 650 let od první písemné zmínky o obci proběhly v Neubuzi o plynulém víkendu. Celkem děsivý sobotní začátek, kdy se hodinu před oficiálním startem programu strhl hustý liják, pořadatelé zvládli na jedničku. Vše se osušilo, uklidilo a s malým skluzem už program pokračoval plynule až do večerních nočních hodin. Na výbornou nakonec dopadla nejen sobota, ale i neděle.

V sobotu se slavilo na Moštárně

Vše zahájil sobotní program v areálu Moštárna. Na startu v projevu k výročí vystoupila starostka obce, děti ze zdejší malotřídky představily své vystoupení. Odpoledne oslavy patřily hudbě k poslechu a tanci i volné zábavě. Lidé houfně přicházeli a celková návštěva postupně předčila i optimistická očekávání. Na pódiu se vystřídali dechová hudba Nivničanka, Cimbálová muzika Kuráž ze ZUŠ Morava v Liptále a taky domácí Petr Sovják, řečený Gajdoš z Neubuze se svou Valašskou rodinou. Catering zajišťovala Hospůdka Moštárna a dle ohlasů nebylo v tomto ohledu jediného návštěvníka, který by nebyl s úrovní jídla spokojen.

Po podvečerní kouzelnické show se zábava přesunula opět na pódium. Návštěvníci si sborem zazpívali na Freddie Mercury Show a potom už „parket“ patřil taneční zábavě se skupinou SAGAR.

Pro fotogalerii z neděle pokračujte na další stránku

HLavní partneři