Inzerce
DomůFirmyDům, byt a zahradaEKODOMY DoMa - dřevostavby na klíč

EKODOMY DoMa – dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč, střechy, rekonstrukce dřevostavby, pergoly , dřevěné terasy a fasády, garážová stání, přístřešky, zahradní domky a mnoho dalšího, dle přání zákazníka…

Realizujeme dřevostavby na klíč

Jsme malá stavební firma a realizujeme dřevostavby na klíč. Než jsme se rozhodli založit firmu EKODOMY DoMa s.r.o., pracovali jsem pro různé stavební firmy. Získali zkušenosti, vědomosti, několik let praxe ve stavebnictví. Uvědomili jsme si, že našim snem je stavět rodinné domy KVALITNĚ.

Zakládáme si na precizním dodržení pracovních postupů


Každého klienta chceme řešit individuálně a dům vám postavíme podle jakéhokoliv vybraného projektu, nebo zpracujeme projekt podle vašich představ. Zakládáme si na tom, že naše práce je co nejlépe odvedená, a proto dohlížíme na to, aby všechny stavební postupy byly řádně a předpisově provedeny, čímž předcházíme pozdějším možným reklamacím. Každému kroku při realizaci stavby věnujeme pozornost a péči. Naším cílem je s čistým svědomím vám předat hotový dům, se kterým budeme spokojeni nejen my, ale především vy, neboť spokojenost klienta je u nás na prvním místě.

Děláme dřevostavby, pergoly, dřevěné terasy, fasády, zednické práce, střechy

Realizace

Adresa a kontakt

HLavní partneři