Inzerce
DomůFirmySpolek Zlínský Zvěřinec (z Lukova)

Spolek Zlínský Zvěřinec (z Lukova)

Zvěřinec je kreativní spolek působící na Zlínsku, který má za cíl otevírat region uměleckým projektům zvenčí a zároveň podporovat lokální kulturní podhoubí. Pořádá koncerty, divadelní představení, workshopy, přednášky a zlínskému publiku tak zpřístupňuje současnou kulturní scénu. Spolek byl i zařazen na užší seznam potenciálních spolupracovníku legendárního projektu NOVÁ SÍŤ, která již řadu let podporuje umění a živou kulturu v ČR a usiluje o propojení regionů ČR s Prahou i zahraničím.

V současné době se Zvěřinec profiluje ČTYŘMI PRAVIDELNÝMI UDÁLOSTMI:

Zvěřinové medailonky

Vendula Tomšů

Výtvarnice a divadelní scénografka. Na cestách po světě zjistila, že nejvíc ji to stejně táhne ke kořenům. Ve Zvěřinci je z lásky ke společnému setkávání, kvalitní kultuře a jedinečným zážitkům.

Jan Tomšů

Scénograf, hudebník, kutil. Vyznavač DIY a osobní odpovědnosti za svět kolem sebe. Zvěřinec je pro něj platforma k decentralizaci kultury a seznámení sousedů.

Jakub Janča

Produkční a eventový manažer, odchovanec olomoucké festivalové školy a nadšený cestovatel. Se Zvěřincem plánuje dostat Zlín na kulturní mapu nejen České Republiky.

Magdaléna Petráková

Manažerka v oblasti kultury. Luhačovjanka, co žije a působí v Olomouci. Přikládá velký význam kultuře a její roli pro rozvoj regionu, měst, společnosti a člověka a tak se zajímá o kulturní politiku a plánování na úrovni měst. Zvěřinec je pro ní prostředkem pro ožívání autentické, neglobalizované, výjimečné lokální kultury.

Lenka Trantírková

Muzejní pedagožka a paní učitelka výtvarky s přesahy do audiovizuální tvorby, které „DIY kultura“ dává díky Zvěřinci čím dál tím větší a větší smysl…

Klára Elšíková

Novinářka, spisovatelka, požitkářka. Zvěřinec je pro ni srdcovka a spojuje pro ni všechno, co má ráda – zábavu, kulturu a rodný Zlín. A taky výzvy, proto chce Zlín dostat na kulturní mapu Česka a ještě dál!

Adresa a kontakt

HLavní partneři

X