Inzerce
DomůNabídka práceProvozní technik údržby – Cardbox Packaging Zádveřice

Provozní technik údržby – Cardbox Packaging Zádveřice

Rychle rostoucí mezinárodní výrobce vysoce kvalitních a sofistikovaných kartonových obalů, zejména pro potravinářský průmysl, a člen skupiny Greiner group, hledá posilu do týmu na pozici

Provozní technik údržby

Jste technicky zručný, baví Vás analyzovat příčiny poruch strojů a zařízení a dokážete rychle „přijít věcem na kloub“? Začínáme s robotizací ve výrobě obalového materiálu z kartonu a hledáme do týmu kolegu, který nám s ní pomůže.

V rámci pracovní náplně budete zodpovídat za spolehlivý běh polo i plnoautomatických strojů a zařízení ve výrobě, diagnostiku poruch a jejich opravy, preventivní údržbu, zabezpečení pravidelnosti revizních prohlídek, nákup náhradních dílů, za vedení a aktualizaci plánů údržby a související dokumentace, ale i za běžné drobné opravy a údržbu v rámci areálu firmy.

Co od Vás potřebujeme:

*Min. SOU v elektrotechnickém nebo strojírenském oboru * Zkušenosti s údržbou strojních zařízení po elektrické i mechanické stránce * Zkušenost s automatizací ve výrobě vítána * Zájem o PLC programování * Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §6 * základní znalost AJ nebo NJ (především pro čtení manuálů) * Řidičský průkaz sk. B * Znalost MS Office * Manuální zručnost, čestnost, týmového ducha a pečlivost.

Co můžete očekávat od nás:

*Stabilitu, lidský přístup a pohodovou atmosféru * Mzdové ohodnocení s ohledem na dosavadní praxi * Podíly na hospodářském výsledku společnosti, odměny na Vánoce a dovolenou * 25 dnů dovolené * Stravenky a možnost stravování přímo v areálu společnosti * Příspěvek na penzijní připojištění * Zájezdy na lyže, do divadel, permanentky na hokejová a fotbalová utkání * Masáže a další benefity v sociálním programu společnosti.

Chceš se dozvědět více?

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

HLavní partneři

X