Inzerce

Srpen, 2021

13srpcelý denso14Vizovické Trnkobraní 2021(celý den) Vizovice, Areál Likérky Rudolf JelínekTyp události:Hudební festival,Koncert

podrobnosti o události

Festival Vizovické Trnkobraní je jednou z největších hudebních událostí letní festivalové sezóny a nejvýznamnějším kulturním projektem ve Zlínském kraji. Následující ročník bude již 53. v jeho historii.

Přijedou Chinaski!

Skupina Chinaski je první kapelou, na kterou se můžete příští letos těšit. Do Vizovic přiveze hity jako Kláro, Každý ráno, Slovenský klín, nebo Venku je na nule. Další kapely a muzikanti budou přibývat. 

Rybičky 48 (ne)budou pít!

Rybičky 48jsou další kapelou, na kterou se můžete příští letos těšit. Na Trnkobraní zahraje pecky Vážené dámy, Emily, My ještě nejsme starý nebo Slibuju, že nebudu pít. To jim ale nevěřte. Kalba to bude pořádná.

Mirai – Když nemůžeš, tak nalej víc

Mirai jsou další kapelou, na kterou se můžete letos těšit. Na Trnkobraní spustí hity jako Chci tančit, Anděl, Hometown nebo Když nemůžeš, tak přidej. A bude to jízda. Frontman kapely Mirai Navrátil se toho rozhodně nebojí a v legraci říká: “Když nemůžeš, tak nalej víc!”.

A pak? Tomáš Klus

Tomáš Klus je dalším interpretem, na kterého se můžete ve Vizovicích těšit. Na Trnkobraní zahraje hity jako Do nebe, Až, Pocity, A pak nebo Napojen. 

více

čas

Srpen 13 (Pátek) - 14 (Sobota)

místo konání

Vizovice, Areál Likérky Rudolf Jelínek

X