Inzerce

Svato martinský online trh ve Vizovicích

Svato martinský online trh ve Vizovicíchpo09lis(lis 9)9:00ne15(lis 15)15:009:00 - 15:00 (15)(GMT+01:00)

podrobnosti o události

10. ročník. Měl být opět na zámku, bude online

Tento podzim se v prostorách Státního zámku Vizovice měl konat již 10. ročník Svatomartinského trhu. V důsledku epidemiologických opatření jsme však nuceni podobu naší události změnit, a to do online formy!

Jelikož se v této těžké době nemůžeme setkat osobně a nakoupit si regionální produkty pod širým nebem tak, jako tomu bylo doposud každým rokem, potkáme se tentokrát alespoň na online verzi trhu.

10. ročník Svatomartinského trhu bude na Facebooku

Ptáte se, jak bude taková akce vypadat a zda to vůbec lze uskutečnit online? V týdnu od 9. do 15. listopadu se o tom můžete přesvědčit na naší facebookové události s názvem „Svatomartinský trh“.

Od neděle 8. listopadu budeme až do úterý postupně představovat jednotlivé regionální producenty z našeho okolí. Výběr bude široký – objevíte zde například domácí sirupy, sušené bylinky, cidery či mošty, nebo také ruční výrobky!

Každý, koho produkty zaujmou, si je bude moci zakoupit – a to buď prostřednictvím emailové objednávky nebo eshopu. Všechny potřebné informace, jak konkrétní produkty nakoupit, naleznete vždy u příspěvku každého prodejce.

Doprovodný program? Od divadla přes cimbálovku – také online

Mimo propagaci regionálních produktů jsme mysleli i na doprovodný program. Ani o ten totiž nebudete tento rok ošizeni. Připravujeme pro Vás online žehnání vína, divadlo o Svatém Martinovi či vystoupení cimbálové muziky. Těšit se můžete také na facebookovou soutěž o regionální produkty, kde vyhrát může každý z Vás!

Naše akce se i tentokrát koná pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana.

Doufáme, že dáte naší online verzi Svatomartinského trhu šanci, a i přes veškerá úskalí aktuální situace si trh užijete. Budeme se na Vás těšit celý týden od 9. do 15. listopadu na Facebookové události „Svatomartinský trh“.

Informace o online prodeji naleznete také zde na tomto eventu Horního Podřevnicka

Pořadatelé z MAS VAS

více