Inzerce
DomůFirmyApartmány Wellness Vlčková

Apartmány Wellness Vlčková

Nabízíme ubytování v soukromých luxusně vybavených apartmánech s privátní infrasaunou na pokoji a pro všechny apartmány společnou "Relaxační odpočinkovou wellness zónou" .

Ubytování v našich apartmánech se nachází v samostatném poschoďovém apartmánovém domě s celkem šesti apartmány ( 3 apartmány v každém patře) a wellness zónou v centru malé obce Vlčková.

Součástí vybavení Javorového, Ořechového, Dubového a Kaštanového apartmánu je soukromá infrasauna přímo v každém apartmánu, kterou mohou ubytovaní hosté kdykoliv zdarma použít a zpříjemnit si tak chvíle strávené pobytem u nás.

Přímo u apartmánu je společná venkovní terasa, kde je v letních měsících pro děti k dispozici pískoviště, skluzavka, odrážedla, houpačky a trampolína. Na terase je pro klienty ze všech apartmánů přichystán příruční gril, ohniště, ruské kuželky, šipky, slunečník a venkovní nábytek.

Apartmány Wellness Vlčková nabízejí

Ořechový apartmán s infrasaunou

Ořechový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 6 (max 7 osob) osob. Použití infrasauny ZDARMA.


Javorový apartmán s infasaunou

Javorový apartmán je vhodný pro ubytování 2-8 (max. 10) osob. Použití infrasauny ZDARMA.


Kaštanový apartmán s infrasaunou

Kaštanový apartmán je vhodný pro ubytování 2-5 (max. 5) osob. Použití infrasauny ZDARMA.


Dubový apartmán s infrasaunou

Dubový apartmán je vhodný pro ubytování 2- 6 (max 7 osob) osob. Použití infrasauny ZDARMA.


Relaxační zóna s Whirlpool

Najdete zde vířivou vanu pro 5 osob s hvězdným nebem, carbonovou infrasaunu, ohřívací lavici, kneipův chodník, finskou saunu, masážní sprchu, ledové vědro a ochlazovací sud. 


Venkovní areál s terasou a dětským koutkem

Jednu terasu máme slunečnou, kde je k dispozici slunečník a druhou větší terasu máme krytou pergolou. Najdete zde veškerý zahradní nábytek, ruské kuželky, šipky, basketbalový koš, venkovní hry, ohniště, krb, grilovací nářadí i slunečník. Pro děti je k dispozici průlezka se skluzavkou, houpačka pro starší, ale i pro nejmenší s ohrádkou, houpací kruhy, trampolína, pískoviště s kyblíčky a bábovkami, krokodýlí houpačka, odrážedla, balony i dětský stoleček se židličkami. Celý areál včetně parkoviště je střežen kamerovým systémem. Úschova kol je rovněž zajištěna.

Adresa a kontakt

  • Apartmány Wellness Vlčková
  • Jana Komárková
  • Vlčková 131, 76319
  • TEL: 777 450 360
  • MAIL: j.komarkova1@gmail.com
  • WEB: www.apartmany-vlckova.cz

HLavní partneři