Manipulant/ka na HPP a brigádníci na ruční kompletaci papírových obalů

Úterý, 27 Únor 2018 06:23 | Zdroj: CARDBOX PACKAGING s.r.o. Zádveřice

Bookmark and Share

CARDBOX PACKAGING s.r.o. Zádveřice přijme

Manipulant/ka na HPP a brigádníci na ruční kompletaci papírových obalů

CARDBOX PACKAGING s.r.o.,výrobce obalů pro potravinářský průmysl a stabilní nadnárodní zaměstnavatel ve Zlínském kraji patřící do skupiny Greiner, přijme do výroby v Zádveřicích na hlavní pracovní poměr posilu na pozici MANIPULANT/KA.  

Máte dobrou pracovní morálku, jste zodpovědný/á, vyhovuje Vám práce v týmu v čtyřsměnném provozu a toužíte po stabilním zaměstnání?

PAK HLEDÁME PŘÍMO VÁS!

Vašimi úkoly bude vychystávání papíru a barev, základní ovládání tiskového stroje včetně jeho čištění, spolupráce s hlavním tiskařem.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Odměnou pro vás budou mimo měsíční mzdu 13. plat, placené přesčasy, stravenky, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, kulturní a sportovní vyžití, možnost profesního růstu.

Dále přijmeme IHNED brigádníky na ruční manuální kompletace na ranní směnu. Práce na dohodu o provedení práce, odměna 80Kč/hod + stravenky.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

V případě, že máte o nabízenou pracovní pozici zájem, prosím, kontaktujte nás na telefonu 602 765 626 nebo zašlete životopis na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TĚŠÍME SE NA VÁS!