Inzerce
Domů Novinky Ples mikroregionu Slušovicko oslavil desáté jubileum

Ples mikroregionu Slušovicko oslavil desáté jubileum

Poslední lednovou sobotu hostila slušovická Nová sokolovna jubilejní 10. ročník plesu Mikroregionu Slušovicko. Přátelé ze Slušovic, Hvozdné, Podkopné Lhoty, Veselé, Neubuzi, Trnavy, Březové, Všeminy, Dešné, Ostraty, Hrobic a Kašavy. Když k nim připočtete skvělý program, hudbu, zázemí, občerstvení i bohatou tombolu, je výsledek zaručen.

Zastoupení obyvatel sice nebylo úplně úměrné velikosti a významu jednotlivých obcí a je v tomto ohledu ještě hodně co zlepšovat, přesto byl sobotní ples organizací i celkovou atmosférou bezvadný. U večeře a v přestávkách, zahájených lidovým nápěvem „po kalíšku“, zahlédnete v jednom koutě sálu třeba stůl Hvozdňanů, na druhém konci debatují Březovjané a hned vedle nich na veselou notu jak jinak Veselané. Na parketu se pak vše spojí v jedno! Pouze Ostratští se na něm moc neukázali, ti vzali akci letos opět pracovně. Jako každoročně se na jedničku zhostili práce v kuchyni a výčepu, za což jim patří velké poděkování.

Novinkou 10. ročníku byla kapela. Pavla Jančová Band si na plese mikroregionu odbyli svou premiéru. Dlužno dodat, že velmi úspěšně. Skupina zaujala nejen vynikajícími výkony zpěvaček, ale i bohatým repertoárem zahrnujícím vše, od obvyklých plesových šlágrů až po dokonalá aranžmá posledních hitů světového popu.

Program byl vůbec ozdobou sobotního slušovického bálu. Už stálicí jsou na akcích společenského rázu tanečníci z Dance Studia Stralight hvozdenského mistra Davida Voráče. Velký potlesk sklidila taktéž juniorská mistryně světa 2018 v 3 členných týmech sportovního aerobiku – Erika Ševců z Neubuze. Aby hvězd regionu nebylo málo, vystoupily s fantastickým mixem převážně muzikálových skladeb pěvkyně Lenka Rafajová z Veselé a slušovská Katka Oškerová.  Na klavír je doprovodil Jiří Šon. Slovy těžko popsatelný zážitek byl na místě odměněn dlouhým aplausem.

K tradičně bohaté tombole letos na počest 10. jubilea plesu přibylo i půlnoční losování vstupenek o hodnotný poukaz na služby Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

HLavní partneři

X