Inzerce
Domů Novinky ORIZARO, ORIentační ZÁvod ROdin zaplnil vizovský „Háj“ pohádkovými bytostmi

ORIZARO, ORIentační ZÁvod ROdin zaplnil vizovský „Háj“ pohádkovými bytostmi

Vizovjané, kteří v sobotu ráno venčili své čtyřnohé mazlíčky v lese Háji, se zaujetím pozorovali nezvyklý pohyb pracovníků stavících kulisy a vázajících lana. Již od předchozího večera se totiž v malebné vizovské části připravoval ORIentační ZÁvod ROdin – ORIZARO.

V sobotu 25. května se počasí po deštivém týdnu umoudřilo a dopřálo dětem a rodičům užít si zábavné dopoledne v pohádkovém lese. Trať závodu umístili organizátoři akce, DDM Zvonek Vizovice a TOM Čižici Vizovice, zpět do prostor lesa Háje nad fotbalovým stadionem. Zde se akce kvůli těžbě dřeva několik let nekonala a byla přesunuta do zámeckého parku.

Závod odstartoval v 9 hodin. Celkem lesem prošlo 36 rodinných družstev, na které čekalo 11 kontrol s pohádkovými bytostmi. U těch děti postupně sbíraly razítka za splněné úkoly. S trpaslíky od Sněhurky hledaly zlato, o které je následně připravili loupežníci, u Pepka námořníka si zacvičili nejen děti, ale i tatínci, dále zkrotily draka, napily se kouzelného lektvaru u Asterixe a Obelixe, nebo např. přenášely uhlí v Čertově dole.

V nejrychlejším čase kontrolami prošly Kateřina Halová a Eliška Mojžíšová, které vyhrály poukaz na pizzu do Radniční restaurace Zádveřice a hru Podmořský svět. Další hodnotné ceny získali Čechovi a Pšenčíkovi.

Gratulujeme vítězům a věříme, že si pohádkové dopoledne užili děti i dospělí. Děkujeme také všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na organizaci a programu akce, rodinám: Šolcových, Holíkových, Vítkových, Lorencových, Skalkových, dále externistům DDM a dětem z kroužků, kteří nám pravidelně pomáhají na všech akcích.

HLavní partneři

AligatorAVS čtyřkolky, příslušenství

Kdo jsme? Společnost, která Vám nabízí od roku 2011 prodej a servis motorových čtyřkolek, motorek. Naše...

TNS SERVIS – kariéra

CO BUDEŠ DĚLAT Montáže dílů pro elektronický a automobilový průmysl je práce vhodná pro každého, kdo je manuálně...

NEREZ – LUDĚK POLČÁK

Firma byla v r. 1990 založena jejím současným majitelem p. Luďkem Polčákem. Od tohoto roku poskytovala firma pod...

Restaurace Sud Slušovice

Přijměte pozvání do restaurace, kterou najdete ve zcela netradičních prostorách budovy Music club sud ve Slušovicích. Po vstupu do restaurace se vám...

Autoservis Polaštík, automyčka a ruční mytí vozidel

AUTO DAPA – Autoservis Polaštík - dlouholetá tradice ve zbrusu novém kabátě u kruhového objezdu ve Slušovicích SLUŽBY...
X