Inzerce
Domů Březová Sezónu maškarních plesů odstartovala „březovská poupata“

Sezónu maškarních plesů odstartovala „březovská poupata“

Unie Rodičů uspořádala ve spolupráci z místní TJ Sokol v sále březovského pohostinství tradiční Maškarní sportovní ples. K tanci a poslechu zahrála Březovským takřka domácí skupina PRINZ.

Březovští sportovci se vytáhli a jejich maškarní kostýmy i nápady zajistily všem přítomným dostatek zábavy po celý večer.

Hned v úvodu zaujal bobista, který v helmě i přiléhavém dresu přijel na jednobobu až do sálu. Pozadu nezůstal ani ženský „Fedcupový“ tým, který na ples dorazil nejen s originální trofejí, ale i s kompletním realizačním týmem, včetně  kouče  a maséra. Pobavil také judistický, zřejmě dobrý oddíl z věhlasné STS Chvojkovice-Brod.

O hlavní číslo programu se pak postaraly březovské spartakiádní cvičenky. Jejich milimetrově secvičená sestava na známou píseň Michala Davida „Poupata“ získala ovace zaplněného sálu a děvčata musela dokonce přidávat.

HLavní partneři

Stolařství Lípa

OD NÁVRHU, PŘES REALIZACI AŽ PO MONTÁŽ Na českém trhu působíme s velmi kvalitními výrobky za přijatelné ceny. Specializujeme...

Restaurace Sud Slušovice

Přijměte pozvání do restaurace, kterou najdete ve zcela netradičních prostorách budovy Music club sud ve Slušovicích. Po vstupu do restaurace se vám...

Tomáš Ševčík – Tvořím weby, které vydělávají

Tvořím webové stránky s důrazem na analýzy. Díky porozumění vašemu cíli, byznysu a zákazníkům postavím web, který...

Motokrámek – díly pro tvou legendu

Proč koupit moto díly právě u nás? Velký výběr zboží

AligatorAVS čtyřkolky, příslušenství

Kdo jsme? Společnost, která Vám nabízí od roku 2011 prodej a servis motorových čtyřkolek, motorek. Naše...
X