XII. Ostratský pivní festival 2018

Místo konání - Ostrata, výletiště
Datum, čas: Pátek, 25 Květen 2018 17:00 - Neděle, 27 Květen 2018 01:30

XII. Ostratský pivní festival 2018

12. Ostratský pivní festival se blíží!

Vážení příznivci pěnivého moku a Ostratského pivního festivalu. Dvanáctý ročník Ostratafestu se uskuteční ve dnech 25. a 26. května 2018!

Čeká na Vás bohatý program plný hudby, gastro-zážitků a soutěží. Především ale ochutnávka celkem 13 druhů výborného piva značek Litovel, Holba, Zubr, Bernard, Slavičín, Hrádek, Černá Hora a Limitovaná edice Ostraťák 12! Festivalem provede tradiční moderátor CO-MATES z Litovle.

Páteční program – zahájení 18:00 

DŮLEŽITÁ INFORMACE K OSTRATAFESTU, který začíná dnes v 18:00 – z důvodu počasí se mění program. Vystoupení kapely Waťák – Kabát Revival odpadá a taktovku nad večerem převezme vždy skvělý a zábavný DJ MILAN BŘEZÍK a kapela ROCKSOAR! Pořadatelé děkují za pochopení a všem vzkazují PŘIJĎTE – NOC BUDE KRÁSNÁ‼ Vstupné je sníženo na 80,- Kč
Sobotní program se nemění!


Sobotní program – zahájení 16:00 (vstup 130,-)

  • Cindy Rock
  • Focus
  • Wanastowi Vjecy revival (top revival, jehož základní filozofií skupiny je reprodukce písní kapely Wanastowi Vjecy se správnou rockovou syrovostí a energií, která provází všechna vystoupení originální party kolem Roberta Kodyma)
  • Focus (do 1:30)

Gastro-stage i letos v podání kuchařských profesionálů

  • klobásy, halušky, řízky, gyros, saláty a novinka speciálně pro letošní Ostratafest - trhaná vepřová plec (doba tepelné úpravy 50 hodin!)

Soutěže

  • Tradiční pivní a další soutěže! Na soutěžící čeká mnoho cen a už třetím rokem i exkluzivní KUDLA OD ČERVA, vyrobená speciálně pro účel Ostratafestu. Letos k cenám nově přibude také JÍZDA VE FERRARI 458. Novinkou tohoto ročníku soutěžení o hodnotné hlavní ceny bude dvoukolová soutěž (výherci z plátku postupují do sobotního finále).