Přehled kandidátních listin a kandidátů do komunálních voleb v regionu

Neděle, 23 Září 2018 08:54 | Zdroj: www.volby.cz | Značky Bratřejov, Březová, Dešná, Hrobice, Hvozdná, Jasenná, Kašava, Lhotsko, Lutonina, Neubuz, Ostrata, Podkopná Lhota, Slušovice, Trnava, Ublo, Veselá, Vizovice, Vlčková, Všemina, Zádveřice

Bookmark and Share

Volby proběhnou 5. a 6. října 2018

Slušovice

ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ

P Jméno Věk Povolání Přísl.
1 Mgr. ZDENĚK KARLACH 69 starobní důchodce Nestr.
2 NADĚŽDA MALINOVÁ 39 asistentka ředitele Nestr.
3 Ing. MARIE HORÁKOVÁ 72 agronomka Nestr.
4 Bc. MIROSLAV TOMŠŮ 25 literární nakladatel, student VŠ Nestr.
5 PAVEL VOHNÍK 52 technik SWS Nestr.
6 ZDEŇKA KALINOVÁ 63 starobní důchodkyně Nestr.
7 IVO ČEJKA 63 starobní důchodce Nestr.
8 MAREK KALINA 44 skladník Nestr.
9 Ing. EVŽEN GARGULÁK 51 ekonom Nestr.
10 EVA KŘÍŽKOVÁ 55 účetní Nestr.
11 PETR SLABÝ 33 živnostník Nestr.
12 ANDREA KVASNICOVÁ 42 mateřská dovolená Nestr.
13 STANISLAV STANĚK 66 údržbář Nestr.
14 OLDŘICH GARGULÁK 37 dělník Nestr.

KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ

1 Ing. JAN FENYK 36 ředitel Služeb města Slušovice, p.o. KDU-ČSL
2 MICHAL NOVÁK 32 policista Nestr.
3 Mgr. MICHAL MACHALÍČEK 30 obchodní zástupce Nestr.
4 DUŠAN MATŮŠŮ 42 soukromý zemědělec KDU-ČSL
5 Ing. RENATA BEDNÁŘOVÁ 26 manažer rozvoje obcí Zlínského kraje Nestr.
6 Ing. LUKÁŠ PEČIVA 38 programátor Nestr.
7 Bc. EVA HUŤŤOVÁ 50 okresní manažer KDU-ČSL KDU-ČSL
8 ALOIS KOBYLÍK 64 tiskař KDU-ČSL
9 LENKA SKOČOVSKÁ 62 dispečer Nestr.
10 JAN CIMBUREK 60 osoba samostatně výdělečně činná Nestr.
11 PETR BARBOŘÁK 36 automechanik Nestr.
12 JOSEF BEČICA 62 dělník KDU-ČSL
13 MIROSLAV VYKOPAL 43 profesionální hasič Nestr.
14 Ing. MICHAL JIRKOVSKÝ 42 programátor Nestr.
15 JIŘÍ BUCHTA 24 logistik KDU-ČSL

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ

1 MIROSLAV HORÁK 38 živnostník Nestr.
2 MARTIN KOVÁŘ 27 strojař Nestr.
3 SOŇA VLACHYNSKÁ 49 mzdová účetní Nestr.
4 MARIAN JUŘÍK 46 technik Nestr.
5 MIROSLAV HORÁK 61 živnostník Nestr.
6 RENÉ ZICHA 46 živnostník Nestr.
7 OLDŘICH MACHALÍČEK 64 pracující důchodce Nestr.
8 PATRIK KVASNICA 20 živnostník Nestr.
9 NATÁLIE FRAJTOVÁ 20 studentka Nestr.
10 LUBOMÍR CHOVANEC 34 obchodník Nestr.
11 MICHAELA CHOVANCOVÁ 28 na mateřské Nestr.
12 MONIKA DOLINOVÁ 21 operátorka ve výrobě Nestr.
13 DENISA ŠKRABANOVÁ 41 servírka Nestr.
14 EVA HORÁKOVÁ 34 účetní Nestr.
15 Ing. Bc. MILAN STANĚK 30 státní zaměstnanec Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ - 2018

1 RUDOLF HORÁK 61 podnikatel Nestr.
2 DALIBOR STŘÍLKA 48 podnikatel Nestr.
3 FRANTIŠEK JAVORA 44 zaměstnanec Nestr.
4 RUDOLF MICHAL 63 důchodce Nestr.
5 TOMÁŠ KOLEČKÁŘ 44 zaměstnanec Nestr.
6 Ing. MILAN SOUSEDÍK 41 zaměstnanec Nestr.
7 JIŘÍ SKYBA 62 důchodce Nestr.
8 ROSTISLAV MARTINŮ 58 zaměstnanec Nestr.
9 PAVEL MACHALÍČEK 62 zaměstnanec Nestr.
10 JAROMÍR KOBYLÍK 62 podnikatel Nestr.
11 EDUARD MÜLLER 63 důchodce Nestr.
12 MIROSLAV KOVÁŘ 58 zaměstnanec Nestr.
13 PAVEL POLACH 36 zaměstnanec Nestr.
14 BOHUSLAV DVOŘÁK 30 zaměstnanec Nestr.
15 MARTIN MIKA 37 zaměstnanec Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ PRO SLUŠOVICE

1 MILAN KALIŠ 48 soukromý podnikatel Nestr.
2 LEO PAVLÍK 45 soukromý podnikatel Nestr.
3 MILOSLAV BARTOŇ 49 technik Nestr.
4 Ing. RADIM VINKLÁREK 55 soukromý podnikatel Nestr.
5 PETR MACÍK 40 projektový manager Nestr.
6 ZDENĚK KRÁČALÍK 41 stavební technik Nestr.
7 KAMIL ELŠÍK 56 soukromý podnikatel Nestr.
8 Mgr. RADOMÍR KALIŠ 45 soukromý podnikatel Nestr.
9 JIŘÍ KRUTIAK 52 OSVČ Nestr.
10 VLASTIMIL BEDNAŘÍK 46 výrobní manipulant Nestr.
11 MICHAELA JUNGMANNOVÁ 50 sociální pracovnice Nestr.
12 PAVEL SOUSEDÍK 54 soukromý podnikatel Nestr.
13 MARIE BÖHMOVÁ 54 bezpečnostní agentura Nestr.
14 VLADIMÍR ŠKRABANA 48 soukromý podnikatel Nestr.
15 MIROSLAV ŠEFL 40 soukromý podnikatel Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ ZŠ SLUŠOVICE

1 ROSTISLAV ŠARMAN 40 ředitel základní školy Nestr.
2 MAREK DLABAJA 53 zástupce ředitele základní školy Nestr.
3 JINDŘICH ELŠÍK 63 místostarosta Nestr.
4 EVA VINKLÁRKOVÁ 44 učitelka Nestr.
5 EMILIE ELŠÍKOVÁ 60 učitelka Nestr.
6 EMILIE SMILKOVÁ 57 učitelka Nestr.
7 SVĚTLANA DLABAJOVÁ 50 učitelka Nestr.
8 JIŘÍ LANGER 60 školník Nestr.
9 RENATA KRAJÍČKOVÁ 53 učitelka Nestr.
10 ANNA JÜNGEROVÁ 65 uklízečka Nestr.
11 MARCELA MALČÍKOVÁ 49 kuchařka Nestr.
12 MICHAELA MALČÍKOVÁ 20 vychovatelka školní družiny Nestr.
13 DANA VOLČÍKOVÁ 54 ekonomka Nestr.
14 DANUŠE ŽÁČKOVÁ 65 důchodce Nestr.
15 JITKA KOLEČKÁŘOVÁ 50 uklízečka Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ

1 Ing. PETR HRADECKÝ 55 starosta města Nestr.
2 Ing. arch. DAVID ZBRANEK 38 architekt Nestr.
3 IVO PEŠÁK 45 manažer obchodní společnosti Nestr.
4 Ing. ZUZANA PAVLÍKOVÁ 31 administrativní pracovnice městského úřadu Nestr.
5 MILAN SOUSEDÍK 38 soukromý podnikatel Nestr.
6 EDITA KUTROVÁ 46 kuchařka Nestr.
7 Ing. MIROSLAV HOLÍK 36 manažer obchodní společnosti Nestr.
8 LUDĚK LUNGA 51 pracovník zákaznické linky Nestr.
9 Ing. MIROSLAV GARGULÁK 70 soukromý podnikatel Nestr.
10 STANISLAV RAFAJ 55 technolog Nestr.
11 LADĚNA FREUNDOVÁ 51 zdravotní sestra Nestr.
12 OLDŘIŠKA DLABAJOVÁ 55 učitelka mateřské školy Nestr.
13 PAVEL DRÁPAL 69 důchodce Nestr.
14 PAVEL BARBOŘÁK 67 soukromý podnikatel Nestr.
15 VLADIMÍR HEFKA 66 lesní hospodář Nestr.

SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ A PODPORU SLUŠOVIC

1 ANTONÍN NOVÁK 41 podnikatel, zastupitel města Nestr.
2 Mgr. RŮŽENA KRUPIČKOVÁ 62 pedagog, zastupitel města Nestr.
3 PATRIK ŠVEJČARA 44 podnikatel Nestr.
4 Ing. SOŇA NOVÁKOVÁ 44 účetní, ekonom Nestr.
5 EVA KORPASOVÁ 43 koordinátor prodeje, vedoucí mažoretek Nestr.
6 Ing. LUCIE MACUROVÁ Ph.D. 39 vědecko-výzkumný pracovník Nestr.
7 PAVEL CHRASTINA 43 dispečer Nestr.
8 PAVEL BÖHM 40 vedoucí prodeje Nestr.
9 MILAN INGR 38 technik THP Nestr.
10 Ing. DAVID BEDNAŘÍK 29 podnikatel Nestr.
11 DAVID KREJČÍ 41 živnostník, OSVČ Nestr.
12 ONDŘEJ MACHALA 43 živnostník, OSVČ Nestr.
13 JIŘÍ VEČEŘA 42 operátor skladu Nestr.
14 ŽANETA MIKULÍKOVÁ 37 mateřská dovolená Nestr.
15 STANISLAV PILAŘ 54 podnikatel Nestr.

SLUŠOVJANÉ 2018

1 KAREL JARCOVJÁK 47 zastupitel města ODS
2 Ing. MARTIN KLÍČNÍK Ph.D. 46 THP Nestr.
3 JANA ZETÍKOVÁ 37 prodavačka Nestr.
4 JUDr. LIBOR ŠNÉDAR Ph.D. 58 právník, VŠ pedagog Nestr.
5 RENÁTA BRÁZDOVÁ JARCOVJÁKOVÁ 41 OSVČ Nestr.
6 Ing. DAVID MÍČEK 42 vedoucí pracovník Nestr.
7 MILAN NOVÁK 55 stavbyvedoucí Nestr.
8 Ing. MARTIN BARTOŇ 31 vývojář elektroniky Nestr.
9 MILAN BRÁZDA 43 THP Nestr.
10 Bc. DAVID FINSTERLE 27 živnostník Nestr.
11 JAKUB MARUŠÁK 28 OSVČ Nestr.
12 MIROSLAV POKORNÝ 63 fotograf Nestr.
13 JIŘÍ SEDLÁČEK 52 vedoucí oddělení kontroly Nestr.
14 RICHARD FOLTÝN 47 dopravce Nestr.
15 RENÉ ŠTĚPÁNEK 54 chovatel koní Nestr.

SLUŠOVJÁNEK

1 Mgr. MARTA HEFKOVÁ DiS. 41 pedagožka volného času Nestr.
2 Mgr. MAREK MIKLÁŠ 34 ředitel dětského centra Nestr.
3 Mgr. MARCELA MIKLÁŠOVÁ 34 učitelka v mateřské škole Nestr.
4 Bc. VĚRA BOŘUTOVÁ 30 sociální pracovnice Nestr.
5 Bc. et Bc. LUCIE IŠTVÁNKOVÁ 36 pedagožka v Lesní mateřské škole Nestr.
6 MICHAELA KUŽÍLKOVÁ 39 administrativní pracovnice Nestr.
7 Bc. PETRA MATŮŠŮ 41 farmářka Nestr.
8 Ing. ROMAN BOŘUTA 37 manager v automobilovém průmyslu Nestr.
9 Ing. BRONISLAVA NÁBĚLKOVÁ 41 Senior Sales Representative Nestr.
10 TEREZA MÁČALOVÁ 25 studentka Nestr.
11 Mgr. VERONIKA PEČIVOVÁ 38 lektorka AJ a ŠJ Nestr.
12 Ing. GABRIELA JANÁČOVÁ 28 účetní Nestr.
13 HANA NÁBĚLKOVÁ 36 administrativní pracovnice Nestr.
14 IVETA JAKUBOVÁ 39 administrativní pracovnice Nestr.
15 MARTINA MAŠKOVÁ 40 administrativní pracovnice Nestr.

SPORT PRO VŠECHNY

1 Mgr. LYDIE STAROVESKÁ 65 učitelka Nestr.
2 Ing. ANETA KUPCOVÁ 55 hlavní ekonom Nestr.
3 KVĚTOSLAVA HENZELÝOVÁ 60 plánovačka Nestr.
4 JARMILA MALÍKOVÁ 67 obchod. referent Nestr.
5 Mgr. EVA CIKRYTOVÁ 34 učitelka Nestr.
6 Ing. JAKUB CIKRYT 34 hasič stavební prevence Nestr.
7 BcA. PAVLÍNA LUKEŠOVÁ 26 bakalář umění, student Nestr.
8 ALENA VRCHOVSKÁ 60 obchod. referent Nestr.
9 Ing. PETR MARČÍK 59 ekonom Nestr.
10 MARIE SOLANSKÁ 64 OSVČ Nestr.
11 VLASTIMIL ŽÁČEK 61 správce haly Nestr.
12 ALICE MATŮŠŮ 58 obchod. referent Nestr.
13 TOMÁŠ ČALA 23 závozník Nestr.
14 PETR KOVÁŘ 32 fotograf Nestr.
15 MICHAELA ŘEHOVÁ 38 plánovačka Nestr.

Vizovice

ČESKÁ PIRÁTSKÁ STRANA

1 JAROMÍR SLEZÁK 30 disponent zahraniční dopravy Piráti
2 Mgr. MARKÉTA RYŠAVÁ 32 učitelka Nestr.
3 MARTIN VLČEK 36 majitel kozí farmy Nestr.
4 BRONISLAVA GREBENÍČKOVÁ 34 pečovatelka Nestr.
5 KARIN ČADANOVÁ 24 mateřská dovolená Nestr.
6 Ing. LUBOMÍR ČECH 35 referent Nestr.
7 JAN ŠPAŇHEL 36 programátor Nestr.
8 FRANTIŠEK STODOLA 26 OSVČ Nestr.
9 MARTINA ŠTACHOVÁ 26 kadeřnice Nestr.
10 TOMÁŠ MAZAL 36 OSVČ Nestr.
11 HANA LÝČKOVÁ 25 student Nestr.
12 TEREZA HROMÁDKOVÁ 20 student Nestr.
13 MILAN VAŠÍČEK 31 servisní technik Nestr.
14 TOMÁŠ SVĚTLÍK 25 manipulant-dělník Nestr.
15 MICHAL VACULÍK 18 student Nestr.
16 VILÉM VAŠIČKA 19 student Nestr.
17 Ing. PAVEL JURČÁK 26 projektant Nestr.

KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ

1 PAVEL PEČEŇA 62 logistik KDU-ČSL
2 JUDr. LENKA ŠIMANOVÁ 56 právník Nestr.
3 PETR ČERVENKA 46 technický administrátor KDU-ČSL
4 Mgr. DRAHOMÍRA RYŠAVÁ 60 ředitelka školy Nestr.
5 Mgr. HYNEK TICHÝ 45 učitel Nestr.
6 Mgr. JOSEF JANEČKA 30 lékárník KDU-ČSL
7 Ing. ONDŘEJ ŠTACH 28 projektový manažer KDU-ČSL
8 TOMÁŠ ŠPAŇHEL 48 vedoucí směny Nestr.
9 Mgr. ANNA VAŠKOVÁ 29 pedagožka Nestr.
10 Ing. MARIE HRUBÁ 68 výkonný manažer KDU-ČSL
11 JAROMÍR SLEZÁK 57 investiční technik KDU-ČSL
12 HANA RADOŇOVÁ 48 administrativní pracovník KDU-ČSL
13 Mgr. ALŽBĚTA VAŠÍČKOVÁ DiS. 31 personalistka Nestr.
14 PAVEL ŽŮREK 42 výkonný manažer KDU-ČSL
15 Ing. ANDREA PRITCHARD 44 učitelka Nestr.
16 JIŘÍ OŠKERA 45 vedoucí výroby Nestr.
17 Mgr. PETRA FRANKOVÁ 45 učitelka Nestr.

NESTRANÍCI

1 Ing. ROMAN PERSUN 53 koordinátor expedice Nestr.
2 Ing. DAVID PECHAL 35 podnikatel Nestr.
3 Mgr. RADIM ŘEPA 47 učitel odbor. výcviku Nestr.
4 Mgr. ZUZANA ŠTALMACHOVÁ 62 důchodkyně Nestr.
5 ARANKA KŘUPALOVÁ 44 podnikatelka Nestr.
6 Ing. MAREK DUBSKÝ 45 koordinátor výroby Nestr.
7 Ing. JAN POŠTULKA 51 lesní inženýr Nestr.
8 PAVEL KLAČÁNEK 38 pracovník TsmV Nestr.
9 ILONA PERSUNOVÁ 51 učitelka odbor. výcviku Nestr.
10 ALENA ČÍŽKOVÁ 52 sociální pracovnice Nestr.
11 VLADIMÍR HOLÝ 52 technický údržbář strojů Nestr.
12 IVETA VORÁČKOVÁ 50 podnikatelka Nestr.
13 STANISLAV VAJĎÁK 70 důchodce Nestr.
14 JAROSLAV KOPÁČEK 76 důchodce Nestr.
15 RADIM SAŇÁK 33 pracovník VaK Nestr.
16 EDITA LUTONSKÁ 70 důchodkyně Nestr.
17 ANTONÍN SLOVÁČEK 60 pracovník TsmV Nestr.

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI S PODPOROU ODS

1 Bc. VERONIKA HORÁKOVÁ 39 OSVČ Nestr.
2 PETR DIVÍLEK 55 vedoucí oddělení marketingu ODS
3 Ing. JAROSLAV BURKART 45 výkonný ředitel ODS
4 BRONISLAV KALENDA 63 lesní správce SPOZ
5 TOMÁŠ CHUDÁREK 45 OSVČ ODS
6 Bc. ADÉLA KOVAČÍKOVÁ 29 ředitelka MRC Nestr.
7 JIŘÍ MALÁČ 43 revizní technik Nestr.
8 RADOSLAV SVĚTLÍK 35 kuchař SPOZ
9 LIBOR ZAJONC DiS. 30 operátor zdravotnické záchranné služby Nestr.
10 PETER KALENDA 39 manažer kvality Nestr.
11 Mgr. DAGMAR BAMBUCHOVÁ 43 učitelka ZŠ Nestr.
12 Ing. MILAN ŠEVEČEK 62 jednatel společnosti Nestr.
13 STANISLAVA ELŠÍKOVÁ 51 jednatelka společnosti Nestr.
14 MARTIN DIVÍLEK 29 OSVČ Nestr.
15 ROMAN BALŠÁN 49 OSVČ Nestr.
16 PETR POLÁŠEK 62 strojní mechanik Nestr.
17 MILAN DVOŘÁČEK 61 jednatel společnosti Nestr.

NEZÁVISLÍ PRO VIZOVICE

1 Mgr. ALENA HANÁKOVÁ 60 místostarostka STAN
2 Bc. SILVIE DOLANSKÁ 45 starostka Nestr.
3 Ing. JAROSLAV KULHÁNEK 52 podnikatel Nestr.
4 Ing. MARTIN SRBA 35 manažer kvality Nestr.
5 Mgr. JINDŘICH NÁVRAT 37 zástupce ředitele ZŠ Nestr.
6 Ing. EVA LUDVÍČKOVÁ 71 důchodce Nestr.
7 Ing. RADEK MATĚJKA 36 technický inženýr Nestr.
8 Ing. PAVEL KAMENČÁK 31 výrobní technik Nestr.
9 MVDr. HANA MAZŮRKOVÁ 60 důchodce Nestr.
10 Ing. JIŘÍ VLČEK 40 finanční ředitel Nestr.
11 Ing. OLGA KMÍNKOVÁ 39 ekonom Nestr.
12 Mgr. ADRIANA HÁLOVÁ 48 pedagog Nestr.
13 MARCELA ŠŤASTNÁ 45 OSVČ Nestr.
14 JANA ŠŤASTOVÁ 54 účetní Nestr.
15 BARBORA KRÓLOVÁ 40 asistent pedagoga Nestr.
16 Ing. EVŽEN PEČEŇA 63 důchodce Nestr.
17 JARMILA ADAMCOVÁ 71 OSVČ Nestr.

POLITICKÉ HNUTÍ ANO 2011

1 Ing. MARTIN DÉVA 46 manažer, člen rady města ANO
2 MUDr. PAVOL SKALKA 57 primář, člen rady města ANO
3 TOMÁŠ FOJTŮ 42 OSVČ - telekomunikace Nestr.
4 Ing. RICHARD POSPÍŠIL 48 manažer - věda a výzkum ANO
5 MARTIN HÁBA 39 podnikatel Nestr.
6 Ing. MILOSLAV VÍTEK 79 manažer Klubu turistů Nestr.
7 Ing. MARTIN STAŠEK 52 sociální pracovník Nestr.
8 DRAHOMÍR MACÍK 51 OSVČ, dobrovolný hasič Nestr.
9 Bc. PETR SKALKA 25 student, pedagog Nestr.
10 LUDMILA VELCEROVÁ 63 nakladatelka Nestr.
11 RADEK MACHALA 46 obchodní zástupce Nestr.
12 PETR LORENC 44 OSVČ - technolog Nestr.
13 Mgr. DAGMAR ŠIMČÍKOVÁ 37 učitelka Nestr.
14 RNDr. DANIEL PYTELA 53 pedagog Nestr.
15 Ing. LENKA OSTRAVSKÁ 41 OSVČ - ekonomie Nestr.
16 DAVID VELCER 29 laboratorní technik Nestr.
17 KAROLÍNA SKALKOVÁ 18 studentka Nestr.

ZDRAVÉ VIZOVICE

1 Ing. ZBYŠEK KUBÍČEK 44 jednatel společnosti TOP 09
2 MIROSLAV DOLANSKÝ 52 jednatel společnosti Nestr.
3 Bc. DAVID MAZŮREK 37 manažer logistiky Nestr.
4 RICHARD JARONĚK 49 OSVČ Nestr.
5 Mgr. JANA KLAČÁNKOVÁ 33 pedagog Nestr.
6 RADOMÍR ŠIŠKA 56 jednatel společnosti Nestr.
7 Ing. ROSTISLAV JEŽ 43 jednatel společnosti Nestr.
8 TOMÁŠ KUTĚJ 37 OSVČ Nestr.
9 Ing. JAROSLAV HALA 44 IT konzultant Nestr.
10 DAVID MILT 42 OSVČ Nestr.
11 Mgr. EVA KALENDOVÁ 36 pedagog Nestr.
12 LADISLAV RAFAJ 41 technik Nestr.
13 RADOMÍR PŠENČÍK 36 finišerista Nestr.
14 DUŠAN JANČÍK 40 živnostník Nestr.
15 PETRA KALENDOVÁ 42 pečovatelka, vedoucí pracovníků přímé péče Nestr.
16 PAVOL ADAMEC 67 důchodce Nestr.
17 Ing. JITKA MAZŮRKOVÁ 36 žena v domácnosti Nestr.


Bratřejov

DŮCHODCI PRO BRATŘEJOV

1 JANA ADAMUSOVÁ 48 OSVČ Nestr.
2 JITKA KOCOURKOVÁ 43 kuchařka Nestr.
3 MILENA HETOVÁ 70 důchodce Nestr.
4 DAGMAR GERŽOVÁ 63 důchodce Nestr.
5 ALOIS PETRŮ 68 důchodce Nestr.
6 BOŽENA SUROVÍKOVÁ 69 důchodce Nestr.
7 MILÁN KOCOUREK 68 důchodce Nestr.
8 EVA PETRŮ 67 důchodce Nestr.
9 LUDMILA KOVÁŘOVÁ 64 důchodce Nestr.

KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY

1 LENKA POLANSKÁ 42 vedoucí skladu Nestr.
2 MIROSLAV KALENDA 42 operátor výroby Nestr.
3 MARTIN POLČÁK 43 státní zaměstnanec Nestr.
4 RADEK PETRŮ 39 svářeč Nestr.
5 MAREK JANČÍK 48 kontrolor kvality KSČM
6 LUCIE JANČÍKOVÁ 45 operátor výroby KSČM
7 JAROSLAV RAGAS 59 instalatér KSČM
8 MARIE MACHOVSKÁ 64 důchodce Nestr.
9 KAREL SKLENÁŘ 63 důchodce Nestr.

KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ

1 STANISLAV VÁLEK 36 obchodní manažer KDU-ČSL
2 MARIE POLÁCHOVÁ 49 asistentka ředitele Nestr.
3 JIŘÍ TOMŠŮ 50 technik KDU-ČSL
4 MICHAL KRÁČALA 27 dělník Nestr.
5 JAROSLAV STRAKA 27 projektový manažer Nestr.
6 VÍTĚZSLAV VÁLEK 32 obchodní manažer Nestr.
7 Ing. ANTONÍN TOMŠŮ 27 technik Nestr.
8 MICHAL STRAKA 29 zahradní manažer Nestr.
9 Ing. TOMÁŠ KRČEK 40 projektový manažer Nestr.

NESTRANÍCI

1 Ing. EVA ŠAFRÁNKOVÁ 56 ekonom Nestr.
2 Ing. JAROSLAV JANDEK 58 technik Nestr.
3 Ing. JAN KALENDA 50 ekonom Nestr.
4 PETR TOMŠŮ 42 dělník Nestr.
5 Ing. MARIE PONÍŽILOVÁ 28 technik Nestr.
6 RADEK BARGL 26 dělník Nestr.
7 RADOMIL BENĚK 50 dělník Nestr.
8 Ing. JIŘÍ KALENDA 28 technik Nestr.
9 RADEK OLEJNÍK 43 dělník Nestr.

NEZÁVISLÍ

1 RICHARD ZICHA 48 starosta Nestr.
2 MARIAN PETRŮ 42 vedoucí skladu Nestr.
3 VÍTĚZSLAV POLČÁK 41 státní zaměstnanec Nestr.
4 PETR ZAHRADNÍČEK 47 montér Nestr.
5 STANISLAV BAROŠ 44 jednatel firmy Nestr.
6 MARTIN CHROMČÁK 35 obsluha CNC strojů Nestr.
7 RADEK HAJDA 43 technik Nestr.
8 MICHAEL DUROŇ 28 obsluha CNC strojů Nestr.
9 RICHARD ZICHA 28 manager prodeje Nestr.

Březová

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ (HASIČI)

1 ZDENĚK KRÁČALÍK 60 strojní zámečník Nestr.
2 JOSEF CHOVANEC 55 mechanik Nestr.
3 PAVEL DIVILA 41 mechanik, seřizovač Nestr.
4 MIROSLAV ŠÍPEK 58 učitel odborného výcviku Nestr.
5 MARTIN ŠLAHAŘ 32 vedoucí provozu Nestr.
6 JANA HANULÍKOVÁ 45 samostatný odborný referent - inventurník Nestr.
7 ALEŠ KRÁČALÍK 30 stavební technik - projektant Nestr.
8 LUKÁŠ GARGULÁK 29 IT technik Nestr.
9 RADEK JURČÍK 47 obráběč kovů Nestr.

Dešná

ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ

1 JAN MANĎÁK 61 vedoucí pracovník Nestr.
2 PAVEL BENETIN 51 OSVČ Nestr.
3 JIŘÍ ČECHMÁNEK 65 důchodce Nestr.
4 RADEK KVĚTÁK 53 elektromechanik Nestr.
5 JOSEF HANÁČEK 56 vedoucí pracovník Nestr.
6 JOSEF KVĚTÁK 26 vedoucí pracovník Nestr.

ZA ROZVOJ OBCE A SPOKOJENÝ ŽIVOT OBČANŮ

1 JAROSLAV KOPEČNÝ 52 strojař Nestr.
2 RNDr. DAGMAR DAŇKOVÁ 53 chemik - analytik Nestr.
3 ROMAN LUKEŠ 54 malíř Nestr.
4 PETR KŘÍŽEK 51 regionální manažer Nestr.
5 OLDŘICH ŠMOTEK 44 technolog Nestr.
6 MUDr. DANUŠE TRNOVCOVÁ 48 lékařka Nestr.
7 TOMÁŠ DUBOVSKÝ 30 automechanik Nestr.
8 Bc. MICHAL MARTINŮ 31 policista ČR Nestr.
9 DAVID LUKEŠ 32 malíř Nestr.

Držková

KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ

1 Ing. LUBOMÍR MARUŠÁK 26 referent přípravy investic Nestr.
2 JAROSLAV HRUŠKA 69 důchodce Nestr.
3 JANA ČERVENKOVÁ 47 účetní Nestr.
4 ZDENĚK TOMEČEK 53 vedoucí dřevovýroby Nestr.
5 HANA SANITRNÍK MINAŘÍKOVÁ 29 backoffice manager Nestr.
6 Ing. JITKA KOVÁŘOVÁ 57 prodavačka Nestr.
7 LADISLAV ZUZANÍK 53 skladník Nestr.
8 ROSTISLAV ČERNOCH 66 důchodce KDU-ČSL

SDH DRŽKOVÁ

1 Ing. JAN CHUDÁREK 42 starosta obce Nestr.
2 PETR DOČKAL 45 soukromý zemědělec Nestr.
3 DAVID FLÁM 29 dělník Nestr.
4 JAROMÍR ŠÁLA 51 obchodní vedoucí Nestr.
5 LUMÍR KÖGLER 40 soukromý podnikatel Nestr.
6 GABRIELA KÖGLEROVÁ 39 soukromá podnikatelka Nestr.
7 LUBOMÍR KRČMA 67 důchodce Nestr.
8 MILAN SVOBODA 35 ošetřovatel exotických zvířat Nestr.
9 PETR VYSLOUŽIL 42 truhlář Nestr.

Hrobice

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ NOVÝ ŽIVOT

1 Ing. FRANTIŠEK GAJDOŠÍK 55 starosta obce Hrobice Nestr.
2 ZDENĚK KUŽELA 60 elektrotechnik Nestr.
3 MILAN ŠTEFKA 41 učitel Nestr.
4 LUDMILA ČERVENKOVÁ 63 důchodkyně Nestr.
5 PAVEL ČERVENKA 44 dělník Nestr.
6 JOSEF ŠKUBICA 58 dělník Nestr.
7 ZDENĚK HUŇA 59 technik - geodet Nestr.
8 JIŘÍ ŘEZNÍK 48 malíř, natěrač Nestr.
9 PETRA HANÁČKOVÁ 36 kadeřnice Nestr.

Hvozdná

HVOZDENŠTÍ NEZÁVISLÍ

1 Ing. JAROMÍR ŠTACH 45 technik, místostarosta Nestr.
2 JAN HRAZDIRA 48 technik, zastupitel Nestr.
3 ROBERT TOMŠŮ 40 projetový manažer, zastupitel Nestr.
4 Ing. MAREK AJGL 46 soukromý podnikatel Nestr.
5 Bc. KAREL ŠMAKAL 36 obchodní zástupce Nestr.
6 Ing. MIROSLAV SOVADINA 41 technik Nestr.
7 MILUŠE ŠTELCOVÁ 43 soukromý podnikatel Nestr.
8 JIŘÍ TUREK 46 obchodní zástupce Nestr.
9 ŠTĚPÁN GAVENDA 76 důchodce Nestr.
10 Ing. IVANA PASTRŇÁKOVÁ 45 ekonomka Nestr.
11 MUDr. BOHUSLAV ŠKUBAL CSc. 68 lékař, zastupitel Nestr.
12 KAREL CHROMEK 53 soukromý podnikatel, zastupitel Nestr.
13 JIŘINA KOTKOVÁ 47 soukromý podnikatel Nestr.
14 EVA BŘEZÍKOVÁ DiS. 38 účetní Nestr.
15 KAREL VOLNÝ 40 soukromý podnikatel Nestr.

KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ

1 Ing. VLADIMÍR JONÁŠEK 48 inženýr VH zařízení Nestr.
2 PETR MAŠTALÍŘ 47 vedoucí výroby KDU-ČSL
3 PETR DANĚK 36 IT specialista Nestr.
4 Ing. JARMILA NEČASOVÁ 46 stavební inženýr Nestr.
5 KARLA VRLOVÁ 65 všeobecná sestra KDU-ČSL
6 LADISLAVA ZÁVADOVÁ 50 personalistka Nestr.
7 Mgr. VĚRA KRAJÍČKOVÁ 59 ředitelka MŠ a ZŠ Nestr.
8 ROMAN ŠALOMOUN 42 ředitel společnosti Nestr.
9 PAVEL GABRHELÍK 49 referent Nestr.
10 MUDr. JANA POPELKOVÁ 42 lékařka Nestr.
11 Ing. VĚRA GABRHELÍKOVÁ 45 ekonom Nestr.
12 Bc. GABRIELA HOLEŇÁKOVÁ 46 porodní asistentka KDU-ČSL
13 HENRICH ŘEHÁČEK 53 OSVČ Nestr.
14 ROSTISLAV BEDNAŘÍK 54 strojírenský technik Nestr.
15 Ing. JAROSLAV HLAVÁČ 40 vývojový technik Nestr.

SPOLEČNĚ ZA SPOKOJENÉ ŽITÍ V OBCI A DALŠÍ ROZVOJ HVOZDNÉ S PODPOROU ČSSD

1 Ing. JOSEF ŘÍHA 33 stavební inženýr, zastupitel ČSSD
2 Ing. MIROSLAV SOVADINA 65 technik, zastupitel Nestr.
3 Ing. BOŽENA ANTOLÁKOVÁ 42 zástupce ředitele, zastupitelka Nestr.
4 LUBOMÍR MIŠKOLCI 62 podnikatel Nestr.
5 JANA POLÁŠKOVÁ 67 ekonomka, důchodce Nestr.
6 Bc. KATEŘINA KASALOVÁ 33 živnostník Nestr.
7 Mgr. PAVLA STAŇKOVÁ 34 účetní Nestr.
8 MARTIN BEDNAŘÍK 42 lakýrník, velitel SDH Hvozdná Nestr.
9 JOSEF ŘÍHA 55 řidič, předseda ZO ČSCH Hvozdná ČSSD
10 Ing. SIMONA MIŠKOLCI Ph.D. 48 vysokoškolský pedagog Nestr.
11 VLADISLAV DIVILA 62 kuchař Nestr.
12 RUDOLF LINNER 50 hudebník Nestr.
13 IVANA LANGEROVÁ 32 administrativní pracovnice, účetní Nestr.
14 KATEŘINA ŽEBRÁČKOVÁ 28 živnostník, kadeřnice Nestr.
15 TOMÁŠ HADRABA 24 technik, předseda SDH Hvozdná Nestr.

Jasenná

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI JASENNÁ 2018

1 PhDr. DANA DAŇOVÁ 57 OSVČ, porad.-CR a reg. rozvoj, místostarostka Nestr.
2 Ing. MARTA SURÁ 42 OSVČ, finanční a úvěrová specialistka Nestr.
3 Ing. JANA DRGOVÁ 53 úředník krajského úřadu Nestr.
4 ROMAN BOHÁČ 49 starosta Nestr.
5 VÍT SPISAR 36 technolog Nestr.
6 Ing. PAVLÍNA FRÝDLOVÁ 51 ekonomka Nestr.
7 LENKA DUŠKOVÁ 41 zdravotní sestra Nestr.
8 PAVLÍNA HURTOVÁ 44 OSVČ, kadeřnice Nestr.
9 ANTONÍN ROKYTA 26 OSVČ Nestr.

NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI JASENNÁ

1 PAVEL POLÁCH 41 jednatel, místostarosta Nestr.
2 PETR KOVÁŘ 46 OSVČ Nestr.
3 Ing. MILAN HAVEL 37 projektový manažer Nestr.
4 IVO MATYÁŠTÍK 54 úředník - Státní pozemkový úřad Nestr.
5 LUDMILA ZRNÍKOVÁ 57 účetní Nestr.
6 JOSEF PEČENKA 34 OSVČ Nestr.
7 LEONA ČALOVÁ 41 administrativní pracovnice Nestr.
8 SIMONA KAWA 42 OSVČ Nestr.
9 LENKA KRÁČALOVÁ 40 pečující o osobu blízkou Nestr.

Kašava

KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ

1 MARIE ZBRANKOVÁ 58 účetní KDU-ČSL
2 LUDMILA KRČMOVÁ 52 zdravotní sestra Nestr.
3 MAREK LANGER 32 automechanik Nestr.
4 MILANA MICHALÍKOVÁ DiS. 37 účetní Nestr.
5 Bc. TOMÁŠ HANÁČEK 31 obchodní zástupce Nestr.
6 Ing. JIŘÍ ZBRANEK 38 bankovní úředník Nestr.
7 LADISLAV ZBRANEK 49 automechanik Nestr.
8 RŮŽENA ŽÁKOVÁ 59 fotografka Nestr.
9 VĚRA BŘEZÍKOVÁ 55 vedoucí prodejny Nestr.

NEZÁVISLÍ KAŠAVJANÉ

1 JOSEF JARCOVJÁK 60 starosta Nestr.
2 Bc. PETR ČERNOCH 35 místostarosta ZVUK 12
3 JAROSLAV HOLÝ 64 podnikatel Nestr.
4 Ing. JAROSLAV LANGR 60 podnikatel Nestr.
5 Mgr. ZDENĚK VLK 35 ředitel ZŠ a MŠ Nestr.
6 ZDENĚK TŘÍSKA 41 ředitel firmy Nestr.
7 ROMAN ŠUMŠAL 48 zaměstnanec obce Nestr.
8 MARCELA KRUPÍKOVÁ 43 vedoucí kuchařka Nestr.
9 Ing. JAN ESTERKA 37 vedoucí IT oddělení Nestr.
10 JITKA ŘEZNÍČKOVÁ 43 podnikatelka Nestr.
11 MICHAELA GARGULÁKOVÁ 44 účetní Nestr.
12 JOSEF KRČMA 50 truhlář Nestr.
13 Mgr. KATEŘINA MADĚROVÁ 44 vedoucí centrum sociálních služeb Nestr.

Lhotsko

ZMĚNA PRO LHOTSKO

1 Mgr. PETR ŽŮREK 52 ředitel STAN
2 BcA. HANA GERŽOVÁ 38 pedagog ZUŠ Nestr.
3 JAROSLAV HÁBA 36 voják Nestr.
4 MIROSLAV BAMBUCH 41 lékař Nestr.
5 KAMILA RANDÝSKOVÁ 41 manažer Nestr.
6 Bc. MARTINA ŠAFRÁNKOVÁ DiS. 30 zdrav. sestra Nestr.

Lutonina

NEZÁVISLÍ II

1 VÍTĚZSLAV ZICHA 58 ošetřovatel skotu Nestr.
2 MARIE DAŇOVÁ 58 dělnice Nestr.
3 EVŽEN GAJDOŠÍK 55 kontrolor výroby Nestr.
4 LIBOR KAŠÍK 45 cestmistr Nestr.
5 ANDREA STUDENÍKOVÁ 45 soukromá podnikatelka Nestr.
6 DENISA LUTONSKÁ 43 prodavačka Nestr.
7 Ing. ŠTĚPÁN MACEK 36 soukromý zemědělec Nestr.
8 MILAN KOTUS 45 dělník Nestr.
9 PAVEL KALENDA 41 zedník Nestr.

PRO LUTONINU!

1 PETR ČÍŽ 38 starosta Nestr.
2 STANISLAV MIGDAL 32 technik Nestr.
3 Ing. JANA ŠTALMACHOVÁ 44 účetní Nestr.
4 MARTIN MÁČALA 42 technik Nestr.
5 SYLVA VELECKÁ FAUSOVÁ 42 mateřská dovolená Nestr.
6 MICHAL DRGA 38 elektrikář Nestr.
7 YVONA FIŠMANOVÁ 51 účetní Nestr.
8 LIBOR GERŽA 34 projektant Nestr.
9 LADISLAV BĚLÍK 69 důchodce Nestr.

Neubuz

NEUBUŽANÉ

1 MIROSLAV GARGULÁK 46 podnikatel Nestr.
2 MIROSLAVA MÜLLEROVÁ 36 OSVČ Nestr.
3 MAREK GREBENÍČEK 40 OSVČ Nestr.
4 ROMAN ŠLAHAŘ 33 dělník Nestr.
5 DAVID VALA 31 OSVČ Nestr.
6 JOSEF SEDLÁČEK 21 student Nestr.
7 LUCIE MINAŘÍKOVÁ 20 student Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ A POLITICKÉHO HNUTÍ STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

1 Ing. RENATA ZÁBOJNÍKOVÁ MBA 48 starostka Nestr.
2 MIROSLAV DUBOVSKÝ 37 podnikatel Nestr.
3 STANISLAVA MINAŘÍKOVÁ 49 účetní Nestr.
4 IVANA TOMŠŮ 53 vedoucí prodejny Nestr.
5 PETR TOMŠÍČEK 39 zemědělec Nestr.
6 Mgr. VERONIKA VALOVÁ 28 asistentka Nestr.
7 MILAN ŠEBESTA 47 mechanik Nestr.
8 VERONIKA SEDLÁČKOVÁ 25 studentka Nestr.
9 JAKUB HYNČICA 21 student Nestr.

Ostrata

NEZÁVISLÍ II

1 Ing. MIROSLAV GARGULÁK 68 důchodce Nestr.
2 Mgr. HANA JUŘÍKOVÁ FLOROVÁ 30 mateřská dovolená Nestr.
3 Ing. VLADIMÍR DIVILEK 42 státní úředník Nestr.
4 ZDENĚK JUŘÍK 58 technik Nestr.
5 PAVEL MAHĎÁK 48 technik Nestr.

NEZÁVISLÍ I

1 ARNOŠT HORÁK 43 podnikatel Nestr.
2 Ing. LUDMILA ŠMEIDLEROVÁ 47 účetní Nestr.
3 RADEK HUDEČEK 50 rentiér Nestr.
4 PETR MAHĎÁK 47 podnikatel Nestr.
5 LUKÁŠ OBST 33 technik Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OSTRATA 2018

1 Ing. BOHUMIL PLACHÝ 63 jednatel Nestr.
2 MONIKA BEDNAŘÍKOVÁ 32 OSVČ Nestr.
3 TOMÁŠ MANA 34 OSVČ Nestr.
4 Ing. PETR LANGER 47 OSVČ Nestr.

Podkopná Lhota

HNUTÍ ZA ZDRAVOU OBEC

1 JOSEF JAKUBA 55 zaměstnanec SMZ Nestr.
2 ZDENĚK JAKUBŮ 57 podnikatel Nestr.
3 JOSEF GARGULÁK 23 finanční konzultant Nestr.
4 IRENA VLČKOVÁ 34 geografička Nestr.
5 LIBOR MALČÍK 53 elektrotechnik Nestr.
6 JAN VLČEK 34 stavební technik Nestr.
7 MARTINA BEČICOVÁ 43 prodavačka Nestr.
8 MARCELA STEDLOVÁ 51 operátorka výroby Nestr.
9 KAREL GRYGARA 66 důchodce Nestr.

KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ

1 LUBOMÍR MINAŘÍK 64 důchodce Nestr.
2 MOJMÍR MIKA 40 podnikatel Nestr.
3 FRANTIŠEK BERNÁTEK 45 podnikatel Nestr.
4 JOSEF KŘEMEČEK 50 ředitel podniku Nestr.
5 RADEK MINAŘÍK 46 kuchař Nestr.
6 RADIM STRŽÍNEK 57 technik Nestr.
7 MARCELA HANULÍKOVÁ 47 ředitelka MŠ Nestr.
8 LUBOMÍR GARLÍK 67 důchodce Nestr.
9 LUDMILA EGNEROVÁ 52 řidička Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ PRO SPRÁVNÝ SMĚR OBCE PODKOPNÁ LHOTA

1 LIBOR BAĎURA 53 starosta Nestr.
2 Ing. MARCEL MAHĎÁK 31 komisař krizového řízení HZS ZLK Nestr.
3 JAN ŘEZNÍK 71 důchodce Nestr.
4 MAREK MARUŠÁK 46 zedník, obkladač Nestr.
5 MARTIN HANÁK 38 autokarosář Nestr.
6 DAVID SEDLÁČEK 39 mechanik Nestr.
7 STANISLAV ČALA 54 strojní zámečník Nestr.
8 Ing. IVAN ZINRÁK 42 obchodní manažer Nestr.
9 LADISLAV KUČERA 37 automechanik Nestr.

Trnava

KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY

1 ZDENĚK ŠLAHAŘ 50 autoopravář KSČM
2 JARMILA STAŇKOVÁ 64 v důchodu Nestr.
3 MARIE DROBĚNOVÁ 38 opatrovnice rodičů Nestr.
4 VILÉM GERYCH 76 v důchodu KSČM
5 MILAN EGNER 43 řidič Nestr.
6 JARMILA ŠTĚPANÍKOVÁ 72 v důchodu Nestr.
7 ALOIS KOVAŘČÍK 72 v důchodu Nestr.
8 JAROSLAV LORENC 56 technik Nestr.
9 OLDŘICH SULÍK 64 v důchodu Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE TRNAVA 2022

1 HELENA BŘEZÍKOVÁ 55 účetní Nestr.
2 Ing. JANA CHRASTINOVÁ 34 administrativní pracovník Nestr.
3 ZDENĚK MATULÍK 44 seřizovač strojů Nestr.
4 MARTIN ŽŮREK 40 vedoucí skladu Nestr.
5 PETR ŠTĚPANÍK 49 hotelový manažer Nestr.
6 ANDREA GREBENÍČKOVÁ 41 účetní Nestr.
7 EVA VAJĎÁKOVÁ 39 účetní Nestr.
8 JOSEF GERYCH 51 mistr výroby Nestr.
9 ANDREA MOZGOVÁ 42 OSVČ Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ OBCE TRNAVA

1 Ing. MARTIN KAŠPÁREK 39 starosta Nestr.
2 JIŘÍ DOLANSKÝ 54 podnikatel Nestr.
3 VLASTIMIL BEDNAŘÍK 52 podnikatel Nestr.
4 Ing. PETR CHMELAŘ 43 podnikatel Nestr.
5 Bc. TOMÁŠ HUBÁČEK 24 analytik-ekonom Nestr.
6 Ing. ADAM PÁLENÍČEK 25 ekonom Nestr.
7 ANDREA DOLEŽELOVÁ DiS. 41 dětská zdravotní sestra Nestr.
8 PAVEL ZBRANEK 44 technik Nestr.
9 JARMILA SOVJÁKOVÁ 54 provozní Nestr.

Veselá

VESELE VE VESELÉ

1 DANIEL JUŘÍK 44 starosta obce Nestr.
2 ROMAN KRAJÍČEK 41 ředitel stavební firmy Nestr.
3 Ing. KATEŘINA ČOČKOVÁ 27 projektový manažer Nestr.
4 TOMÁŠ DUJKA 35 mistr ve stavební firmě Nestr.
5 MICHAELA ČOČKOVÁ 48 řemeslník Nestr.
6 doc. MgA. JANA JANÍKOVÁ ArtD. 57 akademický pracovník Nestr.
7 FRANTIŠEK BEDNAŘÍK 32 jednatel ve finanční společnosti Nestr.
8 LADISLAV ŠARMAN 43 dispečer Nestr.
9 KATEŘINA SOBOTÍKOVÁ DiS. 40 knihovník Nestr.

VESELÁ NEZÁVISLÁ KANDIDÁTKA

1 ROMAN ŽŮREK 41 místostarosta obce Nestr.
2 Mgr. VIKTOR NEMESH 47 manager Nestr.
3 TOMÁŠ JANKŮ 32 řidič Nestr.
4 Ing. MARKÉTA VRLOVÁ 39 finanční ředitelka Nestr.
5 MAREK TKADLEC 46 zámečník Nestr.
6 TOMÁŠ HOLEŇÁK 39 technik Nestr.
7 ROMAN ZMEŠKAL 53 dělník v gumárenské výrobě Nestr.
8 Ing. LADISLAV ŽALUDEK 50 specialista controllingu Nestr.
9 MILOŠ PEKAŘ 40 zámečník Nestr.

Vlčková

MIROSLAV DLABAJA

1 MIROSLAV DLABAJA 50 operátor CNC Nestr.

NEZÁVISLÍ VLČKOVÁ

1 Ing. RADEK ZVONEK 32 produktový manažer Nestr.
2 TOMÁŠ MICHALÍK 43 provozní technik Nestr.
3 JAROSLAV VELCER 64 ekonom Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ SDH VLČKOVÁ

1 VLADIMÍR ZBRANEK 58 elektrotechnik Nestr.
2 MICHAL DRÁBEK 40 OSVČ Nestr.
3 PAVEL MOUČKA 35 obchodní zástupce Nestr.
4 Ing. KATEŘINA HOLÍKOVÁ 37 učitelka Nestr.
5 LEONA ŠTELCOVÁ 41 účetní Nestr.
6 DAVID JANOŠ 34 policejní inspektor Nestr.
7 EVA MOUČKOVÁ 55 jemná elektronička Nestr.
8 PAVEL LANGER 42 OSVČ Nestr.
9 Mgr. JAROMÍR HASOŇ 63 režisér Nestr.

Všemina

KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ

1 Mgr. Bc. MARTA KORYTAROVÁ 59 ředitelka ZŠ Nestr.
2 Mgr. ALŽBĚTA JUŘÍKOVÁ 27 historička umění KDU-ČSL
3 Ing. MARIE KAULINCOVÁ 51 ekonomka Nestr.
4 PAVEL ŠUSTÁČEK 60 pracovník logistiky KDU-ČSL
5 EDUARD KOVAŘÍK 64 kuchař Nestr.
6 Ing. MAREK OŠKERA 47 projektant Nestr.
7 MARIE ŠTĚPÁNŮ 64 důchodkyně KDU-ČSL
8 MARIE HOLÍKOVÁ 61 dělnice KDU-ČSL
9 LADISLAV KUČERA 63 řidič Nestr.

SENIOŘI A OBČANÉ VŠEMINY

1 JANA JEŽÍKOVÁ 65 důchodce Nestr.
2 ALOIS MARTINŮ 61 řidič Nestr.
3 RUDOLF MIKULÍK 73 důchodce Nestr.
4 MARIE KUČEROVÁ 64 důchodce Nestr.
5 JANA ŠMEHLÍKOVÁ 69 důchodce Nestr.
6 JAROSLAV ŘEHÁK 35 dělník Nestr.
7 TEREZA ŠENKOVÁ 33 mateřská dovolená Nestr.
8 DANUŠE ŠTĚPÁNŮ 66 důchodce Nestr.
9 KATEŘINA DUDOVÁ 23 mateřská dovolená Nestr.

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

1 Ing. ROMAN MATUŠŮ 34 starosta Nestr.
2 ALOIS GARGULÁK 48 seřizovač Nestr.
3 LADISLAV JANČA 55 technik Nestr.
4 VLASTIMIL KOLAŘÍK 48 grafik Nestr.
5 Ing. MARTIN MENŠÍK 25 nezaměstnaný Nestr.
6 ONDŘEJ KADLČÁK 34 skladník Nestr.
7 VLASTIMIL TOMŠŮ 54 operátor Nestr.
8 JIŘINA GARGULÁKOVÁ 46 dělnice Nestr.
9 JAN HOLÍK 54 OSVČ Nestr.

Zádveřice - Raková

ČESKÁ STRANA SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÁ

1 Ing. LUBOMÍR KOKEŠ 59 starosta obce Nestr.
2 JAROMÍR ŽALUDEK 52 chovatel koní Nestr.
3 Mgr. RADKA MIKESKOVÁ DiS. 28 učitelka Nestr.
4 KAMIL VÁLEK 51 ředitel firmy Nestr.
5 MILAN DANÍČEK 62 majitel firmy Nestr.
6 Mgr. MONIKA JULINOVÁ 53 technik Nestr.
7 EVA VRLOVÁ 54 soukromá podnikatelka Nestr.
8 LUDĚK MIKESKA 24 řidič Nestr.
9 JARMILA ŠTALMACHOVÁ 68 důchodkyně Nestr.
10 JAROSLAV KOLÁŘ 63 důchodce Nestr.
11 JOSEF GERŽA 64 soukromý podnikatel Nestr.

ČESKÁ SUVERENITA A NEZÁVISLÍ

1 JUDr. VLADISLAV ŠTEFKA 68 vysokoškolský pedagog Nestr.

NEZÁVISLÍ S PODPOROU ZEMANOVCŮ

1 Ing. MILAN BOŘUTA 39 stavební inženýr Nestr.
2 PETR ELŠÍK 39 OSVČ Nestr.
3 VLASTA PAVLÍKOVÁ 37 účetní Nestr.
4 Ing. ZDENĚK VENDOLSKÝ 43 projektant Nestr.
5 IVO KRATINA 42 vedoucí výroby Nestr.
6 VLASTA PAVLÍKOVÁ 56 jednatel společnosti Nestr.
7 MARTIN HANÁK 45 tiskař Nestr.
8 TOMÁŠ DLABAJA 52 OSVČ Nestr.
9 VLADIMÍR KOPŘIVA 41 vedoucí firmy Nestr.
10 ZDENĚK SVĚTLÍK 55 OSVČ Nestr.
11 Ing. STANISLAVA KUTĚJOVÁ 37 referent státní správy v ob. ochr. veřej. zdraví Nestr.

OBČANÉ PRO OBEC

1 JAN MIKESKA 55 obchodní zástupce Nestr.
2 Ing. MARTIN HREHUŠ 26 energetický konzultant Nestr.
3 Ing. TOMÁŠ ŠTEFANEC 28 konstruktér Nestr.
4 VLADIMÍR JURČA 42 vedoucí skladu Nestr.
5 Ing. LEONA SKŘEBSKÁ 34 designérka Nestr.
6 Ing. LUCIA JAVORINSKÁ 25 obchodní asistentka Nestr.
7 MAREK MIKESKA 44 skladník Nestr.
8 MARTIN WURST 26 grafik Nestr.
9 ADRIANA KARPINSKÁ 34 rodičovská dovolená Nestr.
10 JAN ELŠÍK ML. 33 skladník Nestr.
11 MILAN RAFAJ 40 OSVČ Nestr.

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ RAKOVÁ

1 ONDŘEJ TRECHA 32 OSVČ Nestr.
2 JIŘÍ MATI 53 OSVČ Nestr.
3 JAROMÍR TOMANEC 53 řidič autobusu Nestr.
4 ROMAN ZÁHOŘÁK 42 technik plynového zařízení Nestr.
5 JAN PAVLÍK 35 řidič Nestr.
6 ZBYNĚK MIKEL 48 OSVČ Nestr.
7 JAN JURYGÁČEK 54 programátor CNC strojů Nestr.
8 LEOŠ ČERVENKA 42 OSVČ Nestr.
9 KAREL SLOVÁK 44 technik-programátor Nestr.
10 IVETA STANÍKOVÁ 34 asistent pedagoga Nestr.
11 ALENA JAVORINSKÁ 48 prodavačka Nestr.

SDRUŽENÍ PRO LEPŠÍ OBEC ZÁDVEŘICE - RAKOVÁ

1 Ing. RADOVAN KAROLA 41 konstruktér Nestr.
2 Ing. VLASTIMIL BĚLÍČEK 33 systémový inženýr Nestr.
3 ROMAN MACEK 46 soukromý zemědělec Nestr.
4 Ing. JIŘÍ DOBNER MBA 44 technický a projektový manažer Nestr.
5 VLADĚNA TUREČKOVÁ 39 protokolující úřednice Okr. soud ve Zlíně Nestr.
6 ROBERT CHOCHRUŇ 39 obchodní poradce Nestr.
7 Ing. LIBOR MATYÁŠTÍK 37 vedoucí oddělení konstrukce Nestr.
8 TOMÁŠ BŘEČKA 40 IT manažer Nestr.
9 JINDŘIŠKA KRATOCHVILOVÁ 42 laborantka Nestr.
10 JARMILA LOŠÁKOVÁ 38 technicko administrativní pracovník Nestr.
11 PAVEL POLČÁK 37 stavbyvedoucí Nestr.

SPORTOVCI PRO OBEC

1 MILAN OTEPKA 36 manager skladů Nestr.
2 RENÉ POLČÁK 32 elektromontér Nestr.
3 Ing. VLASTIMIL SVĚTLÍK 30 OSVČ Nestr.
4 JAROSLAV VRLA 30 elektromontér Nestr.
5 MICHAELA KOMÁRKOVÁ 28 vedoucí stavebnin Nestr.
6 MICHAL MATYÁŠTÍK 35 elektromontér Nestr.
7 MAREK ŠIMURDA 44 vedoucí logistiky Nestr.
8 DANIEL VÍŠEK 25 montážník Nestr.
9 JOSEF HALA 32 truhlář Nestr.
10 DAVID VÁLEK 26 konstruktér Nestr.
11 LUCIE POLČÁKOVÁ 31 dělnice Nestr.

STRANA SOUKROMNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY

1 JAROSLAV MACEK 58 OSVČ Nestr.
2 MIROSLAV LÁČÍK 47 servisní technik Nestr.
3 JAN MYNÁŘ 52 soukromý podnikatel Nestr.
4 IVANA KOLÁŘOVÁ 52 učitelka Nestr.
5 PETRA PÍKOVÁ 33 konstruktérka Nestr.
6 IVETA LÁČÍKOVÁ 46 servírka Nestr.
7 STANISLAV MIKESKA 58 dělník Nestr.
8 MARTIN PÍKA 34 kontrolor Nestr.
9 ROMAN HRONEK 49 seřizovač Nestr.
10 JOSEF JURČA 53 řidič Nestr.
11 JAROSLAV HRONEK 51 plánovač Nestr.
 Výsledky budou zveřejněny 6. října 2018 ve večerních hodinách