Nezapomenutelným koncertem přivítali Fragile nový rok. A znovu otevřeli sál Domu kultury

Neděle, 07 Leden 2018 09:29 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň - www.jaron.cz | Značky Vizovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

Předvečer letošní slavnosti Tří králů byl ve Vizovicích výjimečný. Novoročním koncertem výtečných Fragile se do sálu kulturního domu téměř po dvou letech (rekonstrukce*) vrátili diváci. A užili si vokální show, na jakou se nezapomíná. Zpěváci ze země našich východních sousedů potvrdili, že minimálně v Evropě už dávno patří ke špičce žánru.

Novoroční koncert slovenské vokální skupiny Fragile, který byl zároveň poděkováním sponzorům Města Vizovice za podporu a spolupráci nejen v uplynulém roce, přinesl do vyprodaného sálu kulturního domu skvělou muziku, ale i notnou dávku humoru. Neotřelý, zprvu vždy jakoby nenápadný humor dirigenta a producenta Braňa Kostky propukal v pravidelných frekvencích v salvy diváckého smíchu.  Spolu s brilantně secvičenými skladbami interpretů jako Queen, Sting, Pharell Williams, skupiny Elán, Karla Gotta a mnoha dalších, tak vizovický večer neměl jedinou skulinku nudy. I přestávkový prodej cédéček se stal zábavným!

Co vyzdvihnout z výkonů jednotlivých účinkujících? Fenomenální „trubku“ Jany Golis? Nebo neuvěřitelně dunivý hlas „basáka“?  Ne. Fragile jsou vitální organismus, ve kterém každý jednotlivý orgán plní své úkoly na 100 procent. Bylo tomu tak i pátek ve Vizovicích a Fragile tady tak jistě nebyli naposled.

* Při proběhlé etapě rekonstrukce Kulturního domu ve Vizovicích byla instalována nová vzduchotechnika, vyměněna okna a dveře, včetně hlavního vstupu. Zároveň byla uskutečněna rekonstrukce foyer.