Domy Dobrotice u Holešova - Váš nový domov na dosah

Úterý, 06 Listopad 2018 07:45 | Zdroj: REALITKA GREEN s.r.o., Domy Dobrotice, Reklamní sdělení | Značky Slušovice, Vizovice

Bookmark and Share

Domy Dobrotice představují výhodu solitérního bydlení v řadové zástavbě za bezkonkurenční cenu, neboť zahrnuje rovněž cenu pozemku včetně přístupových komunikací. Komfortní, moderní a úsporné řešení za rozumnou cenu včetně pozemku a terénních úprav, v atraktivním prostředí s dostupnou obslužností, blízko přírodě. Na klíč. Tj. Včetně vyřízení veškerých přípravných formalit, stavebního povolení, následně i kolaudace.

Nejedná se o obyčejnou satelitní výstavbu typu "postavíme – prodáme".  Máme zkušenosti. Víme, co obnáší individuální výstavba. A rovněž víme, že mnoho vztahů se rozpadá dříve, než si nové bydlení užije. Chceme vám ušetřit stres a starosti, a zároveň vám poskytnout "záruku" seriózního přístupu. Od prvního setkání po možnost si bydlení otestovat. Hodláme se o vás maximálně postarat.

Proto jsme pro vás vytvořili systém nadstandardní klientské péče. Naším cílem je ušetřit čas, který můžete využít efektivněji, a většinu starostí i potíží s vyřizováním a výstavbou včetně terénních úprav převzít na sebe. V našem přístupu jdeme dál a vypracovali jsme pro vás i následný klientský servis trvající po dobu 6 měsíců po předání stavby. Stačí se jen nastěhovat!

Toužíte po rodinném domě?

Úsporném, pohodlném, s vlastní zahradou? Ne příliš velkém ani malém? Sháníte pozemek v okolí Zlína, Kroměříže, Holešova a nedaří se vám najít? V klidném a pěkném prostředí, zasíťovaný, v rovinatém terénu? V dosahu přírody i občanské vybavenosti?
Právě zahajujeme výstavbu samostatných rodinných domů v řadové zástavbě na klíč. DOMY DOBROTICE jsou ideálním zázemím pro založení rodiny i pro seniory.
Promyšlený a propracovaný projekt nabízí i ve své základní podobě komfortní bydlení. Variantní řešení jsou připravena vyřešit Vaše individuální požadavky.

Inspirace v zahraničí

V celém světě jsou pozemky nedostatkové zboží, proto jejich cena závratně roste. Přitom každý má touhu mít vlastní dům, kde neuslyšíte chodit souseda po schodech, a kousek zahrady, oázy klidu pro dokonalý odpočinek. Tak vznikl jedinečný projekt řadové zástavby se samostatnými domy. V anglickém hrabství Kent se po tomto typu rodinného bydlení na 80 m2 jen zaprášilo.

Domy Dobrotice - komfort za bezkonkurenční cenu

Tým zkušených odborníků - makléřů, projektantů a stavitelů dal hlavy a zkušenosti dohromady. Vznikl tak unikátní projekt 24 samostatných ekologických rodinných domů v řadové zástavbě. 2 variantní řešení za rozumné ceny s možností individuálních úprav, s garáží a zahradou dle Vaší volby. Kromě toho jsme vytvořili nadstandardní, komplexní a transparentní klientský servis.

Lokalita - příroda i civilizace na dosah

Pozemky nedaleko Holešova, v dostupné vzdálenosti krajského města, rovinatý terén s veškerými sítěmi, v těsné blízkosti zámeckého parku s nádherným výhledem na Hostýnské vrchy - to vše poskytují DOBROTICE. Nádherné místo s vlastní historií nabízí vše, co pro kvalitní rodinné bydlení potřebujete.

Místo k bydlení a odpočinku

Dobrotice jsou částí města Holešov v okrese Kroměříž. Prochází tudy železniční trať Kojetín - Valašské Meziříčí a silnice II/438. Je zde evidováno 163 adres, trvale zde žije 447 obyvatel. Dobrotice je také název katastrálního území o rozloze 4,85 km2. V obci se nachází restaurace, mateřská škola, točená zmrzlina, knihovna a benzinová stanice. Pamětihodnosti: Boží muka, zřícenina tvrze nad vsí, výklenková kaplička. Více o obci Dobrotice zde.

Kontakty pro více informací o projektu zde