Ani za Milion! Michaela Kuklová a Lukáš Langmajer pobavili v detektivní komedii

Čtvrtek, 20 Září 2018 08:30 | Zdroj: Foto Petr Jaroň - www.jaron.cz | Značky Vizovice Bookmark and Share

Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor, originální zápletka, a především skvělé komediální výkony Michaely Kuklové a Lukáše Langmajera – takové bylo úterní představení ve sále Domu kultury ve Vizovicích.

Jacqueline, byť provdaná za anglického velvyslance, je Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna darovat každému, kdo si jej zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.

Lambert ženatý není, manželka od něj utekla. Má duši námořníka a žije jen pro svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.

Ptáte se, co mají oba společného? No přece vůbec nic! Ale nedejme se mást prvními dojmy. V této brilantní detektivní komedii, která obě postavy svedla dohromady a navěky spojila tajemstvím, je totiž všechno jinak, než se zdá – každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…

Komediografové, autoři Roman Vencl a Michaela Doleželová originálně dokázali, že i když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů.