Články z kategorie: Hlavní články

TRNKOBRANÍ LETOS NEBUDE

Středa, 27 Květen 2020 16:13

Oficiální vyjádření pořadatelů i pozvánka do Vizovic na příští rok

TRNKOBRANÍ LETOS NEBUDE
Milí fanoušci Trnkobraní, je nám to moc líto, ale musíme Vás s konečnou platností informovat, že si letos společně na Vizovickém Trnkobraní panáka slivovice nedáme. Ačkoliv jsme se velmi se snažili zachránit, co se dá, oslavit svátek švestky pod náporem opatření proti koronaviru bohužel tento rok není možné… Je to teprve podruhé za více než padesátiletou historii festivalu, kdy se Trnkobraní neuskuteční. Poprvé ho zmařily v roce 1968 ruské tanky a nyní čínský virus a související vládní opatření. O to je to smutnější…

Letní koňský tábor 2020 na Ranči Všemina

Neděle, 24 Květen 2020 13:22

Letní koňský tábor 2020 na Ranči Všemina
Letošní nabídka táborů je zde a my jsme opět, kromě hlavního bodu kterým je, co nejvíce hodin strávených v sedle koně, připravili bohatý doprovodný program celého pobytu. Zkrátka, na ranči a u koní se člověk nudit nikdy nemá a také ani letos nebude. A co na vaše ratolesti čeká v rámci táborů v letošním roce?

Rozpočet města Vizovice pro letošní rok doznal kvůli pandemii zásadních změn

Pátek, 15 Květen 2020 14:39

O víc než 8,3 milionu korun klesnou příjmy, se kterými město Vizovice počítalo při únorovém schvalování rozpočtu pro letošní rok.

Rozpočet města Vizovice pro letošní rok doznal kvůli pandemii zásadních změn
Počítáno je i s poklesem výdajů, a to téměř o 11 milionů korun. Nově se pak na výdajové straně rozpočtu objevují výdaje související s ochranou zdraví obyvatel a také rezerva na případnou pomoc firmám či jednotlivcům, kteří by o ni město požádali.

Vizovické zámecké kulturní léto bude

Úterý, 05 Květen 2020 12:24

Vizovické zámecké kulturní léto bude
Květnové a červnové koncerty Vizovického zámeckého kulturního léta Aloise Háby 2020 se překládají na září a říjen 2020. Termíny prázdninových koncertů zatím zůstávají v platnosti. Upravený program koncertní sezony bude zveřejněn v první polovině května.

Pomozme zachránit Kozí farmu Vizovice

Čtvrtek, 23 Duben 2020 18:14

Jste pro každou dobrost? Podpořte tuto sbírku.

Pomozme zachránit Kozí farmu Vizovice
Nikdy jsme nikoho nežádali o pomoc, vždy jsme se snažili poradit si za všech okolností sami. Bez pomoci státu, bez dotací a sponzorů. Teď jsme v situaci, ve které nevíme, jestli přežijeme zimu a o nás dva se ženou v tomto případě nejde, jedná se hlavně o naše kozy, které živí nás a my zase na oplátku je. Koza v zimě totiž odpočívá a nemá mléko, ale bohužel, jak to tak bývá, není živa jen ze vzduchu. Dalo by se říct, není mléko, není jídlo.

Znovu otevíráte vaši provozovnu? Skvělá zpráva, ve Slušovicích u Zimmermanna vás vybavíme ověřenou dezinfekcí!

Pondělí, 20 Duben 2020 17:41

Znovu otevíráte vaši provozovnu? Skvělá zpráva, ve Slušovicích u Zimmermanna vás vybavíme ověřenou dezinfekcí!

Znovu otevíráte vaše prodejny a to je skvělá zpráva. Prevence a dezinfekce je a dlouhodobě bude důležitá. V obchodě Zimmermann ve Slušovicích u „dostihovky“ si uvědomujeme, že s uvolněním restrikcí nesete velkou zodpovědnost vůči zákazníkům a zaměstnancům. Rádi bychom vám pomohli, jak nejlépe dokážeme. Nabízíme proto možnost nákupu dostatečného množství dezinfekce od společnosti DF Partner s. r. o.

Služby a důležité informace pro občany v době pandemie onemocnění COVID-19

Úterý, 07 Duben 2020 11:21

Informace o opatřeních města Vizovice

Služby a důležité informace pro občany v době pandemie onemocnění COVID-19
Informativní zprávy do chytrých mobilních telefonů, roušky od dobrovolníků, nasmlouvaných firem a organizací města pro zdravotníky i občany Vizovic, dodávka dezinfekce a dezinfekčního mýdla do domu s pečovatelskou službou Dotek, nemocnice i zdravotního střediska. Na druhou stranu ale nutné uzavření základní i mateřské školy, knihovny i domu kultury, areálu Janova hradu, DDM Zvonek či omezení provozní doby městského úřadu. To je jen krátký výčet aktivit a opatření, které město přijalo vzhledem k šíření onemocnění COVID-19 způsobené novým typem koronaviru.