Co se stane - nejbližších 15 akcí v regionu

Novinky

Slušovice si užívaly pouti

Úterý, 26 Červen 2012 08:58

Fotoreportáž z Náměstí svobody ve Slušovicích

Tradiční pouť se konala v sobotu 24. června na náměstí ve Slušovicích. Řetízkový kolotoč, skákací hrad, autodrom, střelnice, to jsou atrakce každoročně spojené s touto akcí. Nechyběly ani obvyklé perníky z pouti, cukrová vata, v teplém počasí přišla vhod ledová tříšť.

Další podnik v regionu na řadě. Zkrachovala zádveřická tiskárna.

Úterý, 19 Červen 2012 21:01

Video-reportáž České televize

Tiskárna Zádveřice, foto: Elmo
Ještě letos v únoru v tiskárně v Zádvěřicích pracovalo 150 lidí. Ze dne na den pak 70 lidí doslalo výpověď a dalších 56 tiskařů je doma s 60 procenty platu. Peníze ještě nedostali. Problémy nemají jen zaměstnanci, ale všichni nájemci v celém objektu.

V Greineru slavili 20 let firmy. Zahráli jim No Name

Pondělí, 11 Červen 2012 09:33

Foto a video reportáž z velkolepých oslav firmy Greiner

V Greineru slavili 20 let firmy. Zahráli jim No Name
V sobotu 6. května se slavil 20 let od svého vzniku jeden z největších výrobců plastových obalů v Evropě. V rámci grandiózních oslav byla konzumace jídla i pití zdarma. Zábavný den vyplnil v areálu firmy v Nových Dvorech bohatý program.

Na Bílé Hlíně jako v nebi. Dětský a aviatický den ve Slušovicích

Neděle, 10 Červen 2012 09:18

Foto a video reportáž

Na Bílé Hlíně jako v nebi. Dětský a aviatický den ve Slušovicích
Společnost CIS - AIR INTERNATIONAL s.r.o. uspořádala v prostorách domovského letiště na Bílé hlíně dětský a aviatický den. Stovky návštěvníků, které přes značně nejisté počasí v průběhu odpoledne dorazily, obdivovaly seskoky parašutistů, ukázku zásahu hasičů (SDH Neubuz) či ukázky jízdy na terénních čtyřkolkách (AligatorAVS).

Na Bílé Hlíně se během dětského dne zranil parašutista

Sobota, 09 Červen 2012 19:15

Slušovice

Na Bílé Hlíně se během dětského dne zranil parašutista
"Pád muže nastal při ostrém obratu asi 15 metrů nad zemí. Podle předběžných informací měl problémy s padákem a utrpěl zřejmě vážnější poranění," konstatovala mluvčí policie Jana Bartíková. Dodala, že muž si při pádu zlomil stehenní kost a utrpěl otřes mozku.